Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondolnának azok az...

Mit gondolnának azok az emberek, akiknél nincs koronavírus, ha ezt látnák?

Figyelt kérdés

Teszemfel, ahol nincs járvány, (mert azt mondták van olyan hely, ahol nincs), ha eljönnének Magyarországra és látnák, hogy a közlekedési eszközökön és boltokban maszkban járnak az emberek.


Mit gondolnának, lehet azt, hogy halálos nagy járvány van Magyarországon, azt hinnék brutális a helyzet vagy leesne nekik, hogy csak azért, hordják, mert a kormány kötelezővé tette?


Mert amúgy nagyonsok ember aki két hónapja még be volt ilyedve, otthon maradt, most sok olyan ember is rádöbben, hogy korántsincs olyan nagy baj amit beharangoztak.



2020. máj. 23. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
*ijedve*
2020. máj. 23. 22:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fura, ijesztő, érdekes.

Megkérdezném mi ez. Lehetőleg egy hivatalos személytől, mert félnék az egység sugarúaktól.

2020. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Azt gondolnák, hogy itt mindenki hülye lett valamitől. Meg hát köztudott, hogy a maszkviselés mentális problémákat okozhat, tehát ez kijött rendesen. Se sebaj, ma maszk, holnap meg pelenka vagy erényöv, aztán póráz mindenki nyakába.

Amúgy meg a Btk. 222§ b. pontja szerint: "aki azt a látszatot kelti, hogy más életét, testi épségét vagy egészségét sértő vagy közvetlenül veszélyeztető esemény következik be, vétséget követ el és 2 év szabadságvesztéssel büntethető."

2020. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Értelmezzed kérlek a belinkelt törvényt. Nem igazán látom, miként kapcsolódik neked ez ide.


Maszkot viselni eddig is törvényes volt. Amikor én beteg vagyok, eddig is hordtam, hogy ne terjesszem a betegséget. Ellentétben azokkal, akik szájuk elé semmit nem téve köhögnek és tüsszentenek.


Regen ezért engem lenéztek.

Most is lenéztek, csak mostmár tudják, nekem volt igazam. És ezért néznek le.


De eddig sem volt törvénytelen maszkot hordani.

2020. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Japánban meg Koreában hordtak az emberek maszkot a járvány előtt is, persze nem mindenki, de azért elég sokan. Amikor először láttam furcsa volt, aztán már fel se tűnt. Így lesz itt is. Nem lesz furcsa, hogy valaki maszkot visel. Ahogy kikopik a járvány néhányan hordani fogják, aztán egyre kevesebben.
2020. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
#4: Nagyon tévedsz. Elég nagy önteltségre utal, ha megállapítod, mit gondol a másik ember. De nem azt gondolja, amit te hiszel. Nem azt tudják, hogy neked volt igazad, hanem azt, hogy te is birka módra beszoptad ezt a mesét és hogy te sem gondolkozol, mert minek, ha megteszi ezt helyetted más. És ezért néznek le, nem azért, amiért te gondolod.
2020. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Manipulálsz és számon kérsz. Ehelyett el is mondhatnád, ember módjára, mit akarsz mondani. Akkor nem kéne feszültséget kelteni úgy, ahogyan azt jelenleg művelsz.
2020. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!