Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy mehetett ki a polgárőr...

Hogy mehetett ki a polgárőr "csaja" is egy bűntényhez éjjel 2-kor?

Figyelt kérdés
Az eset egy hónapja történt. A volt barátom elvitt tőlem egy értékes dolgot kitolásból, amiben gps-is be van építve, de a telefonom nem fogadta a jeleket. A srácot nem lehetett elérni telefonon, lelépett. Nem akartam feljelenteni, de kènytelen voltam ez miatt. Ez egy 'nagyközség'. Tiszta ciki volt az egész sztori. Kiszálltak éjjel hozzá a rendőrök, itt meg kell említenem, hogy ő mikor tőlem elment, nem tudom hova költözött, mint kiderült illegálisan lakik valahol. Elmesélte kik voltak "nála" és mint kiderült, aznap éjjel 2 nyomozó egy KMB-s és még a polgárőr meg egy nő is kiszállt aki valószìnű a barátnője a polgárőrnek. Ez lehetséges? Valószínű már 'mindenki' tudja mi történt és ezt mesélik mindenkinek hol lakik az exem miattam, főleg hogy civil... ilyen esetben kimehet a polgárőr barátnője?

2020. nov. 2. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne ki? Tiltja valamilyen szabály, hogy a polgárőrrel nem mehet bárki más?

A volt barátodat sajnálod? Egy utolsó tróger, aki a volt barátnőjét meglopta. Megérdemli, hogy mindenki megtudja, mit tett.

2020. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
levike, 23. évad, 5. epizód? :-D
2020. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Hogy passzolnak a személyes lelki problémáid a rendőrség kategóriába?
2020. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
kamu
2020. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4: az hát! :))))
2020. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek nagyon élénk a fantáziája, és saját magáról talál ki krimi-történeteket.. :-D
2020. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ezen a szar oldalon lévő összes degenerált középiskolás gyereknek az a szórakozása, hogy mindenre ráírják hogy kamu, tele van már a "kamu" val az egész gyk... ennyire ne umatkozzatok már..

......

a mentőssel se mehet ki mozizni a felesége, hogy xy- nak hogy néz ki az autóbalesete... nem?

2020. nov. 2. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:

A rendőrrel nyilván nem mehetett volna ki a barátnője. A polgárőr viszont nem hivatalos személy. Szabad idejében teszi, amit tesz, nincs több jogköre, mint bárki másnak. Nem hinném, hogy lenne olyan kötelezettsége, hogy egy bűnöző elfogására nem mehet vele bármelyik ismerőse.

Te jelentetted föl azt a fickót, most meg azokat bántod, akik a feljelentésed alapján eljártak, és elkapták a tolvajt. Mintha tudathasadásos lennél.

2020. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem diszkréten kezelik az ügyet... :-/
2020. nov. 2. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!