Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kötelező lesz maszkviselés...

Kötelező lesz maszkviselés utcákon vajon mindenki felveszi akkor utcákon? Mindenhol ott lesznek rendőrök?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem fognak minden sarkon állni, de a nótorikus szabályszegőket ha megcsípik akkor lehet megbüntizik. Nyilvánvalóan a rendőr mérlegelésén is múlik. Szóval ha megfogadsz pár tanácsot:

- SOHA ne vitatkozz a rendőrrel!

- Legyél normális, tisztelettudó, együttműködő.

- Ne háborogj, ne hőzöngj, nem a kollégák hozták a szabályokat, de az a dolguk hogy betartassák mindenkivel.

- S vedd fel a maszkot ha ez a szabály, ne a kiskapukat, kibúvókat keresd.

2020. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem fogja minden ember felvenni, mert népünk kipcsak harcos nép. Menni fog a:

"Nekem jogom van, de kötelezettségem nincs, csak neked van!" cirkusz 1000-el...

2020. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Márpedig én a kiskapukat fogom keresni.

Én nem vagyok hajlandó ezeket betartani és ha vannak kiskapuk akkor ki isfogom azokat használni.

2020. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:
26%

Az 1.-esnek igaza van. Ha ba....szakodsz a rendőrrel a birságon túl még be is vihet, ha nagyon lázadozol.


Húzd fel azt a kur...va maszkot, tartsd be a szabályokat és akkor nem fog vegzálni senki.

2020. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggeli tapasztalat, hogy a kietlenebb helyen állon vagy anélkül, ahol több ember mozgott, ott azért jobban felhúzva. Rendőrt nem láttam. Baromság is egy üres utcán abban sétálni, de hát elgurult a polgármester gyógyszere, és ezt írta elő.
2020. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Az előbb voltam boltban, gyakorlatilag az utcán a legtöbb emberen nem volt maszk, azonban a boltban mindenkin volt.


Utcán nem sok értelme van. Melegíti az ember arcát télen.

2020. nov. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En meg direkt szeretek elvegyulni. Es a mocskos pofajukba rohogni, hogy erintjetetlen vagyok ha rajtam a maszk! Szoval nem sikerult kibaxni a Magyarral gyikok!

Ahhozkorabban kell felkelni hogy egy magyarral kicsessz!

Jo koran! A Magyar a jeghatan a rozmar faxan is elen rohogve!

Mar csak azert is tulelo modba kapcsol ezerrel! Ti meg odafent megszivtatok a kis tervetekkel!

2020. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!