Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valakit már büntettek meg/figy...

Valakit már büntettek meg/figyelmeztettek az új kijárási korlátozás/tilalom megszegéséért?

Figyelt kérdés

Az új 20:00-05:00 idősávra gondolok.


Nálunk (kb 2000 lelkes település) semmit sem lehet észrevenni az egészből, a szokásos téli esti csend volt, azt a pár elvetemült kocogót meg még csak nem is igazoltatták. Igaz, rendőrt sem lehetett itt este látni :)



2020. nov. 12. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este 10-re értem haza, a városban senki sem szólt hozzám. Köztereseket láttam, de egymással társalogtak (Dunaújváros).
2020. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól éreztem, hogy a cikkekben látott rendőri intézkedések elsősorban a kamerának szóltak. :D
2020. nov. 12. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól még kell vigyázni.
2020. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is. Senki nem foglalkozik vele. Attól, hogy kiraktak 3 tekest a Deák térre fotózni, attól még Bp mas részein senki nem ellenőriz senkit, vidéken meg aztán pláne. Nálunk kint grosszál mindenki, mennek házibulikba meg hasonlók, mivel rendőr az egy sincs.
2020. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!