Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten mekkora most a szigor?

Budapesten mekkora most a szigor?

Figyelt kérdés
Mennyire büntetnek a rendőrök / közteresek a kijárási korlátozások be nem tartása miatt? Vagy ott is kezdik inkább elengedni a témát?

2020. máj. 10. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Engem még soha nem állítottak meg, hogy hova megyek és miért. Szerintem a rendőröknek is tele van a hócipőjük.
2020. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Semekkora, a maszkozást is kezdi leszarni. A csöviket néha igazoltatják a rendőrök, hogy nőjön a statisztika, hogy ők milyen sok esetben intézkedtek, de ennyi. El kellene már engedni ezt a bohóccikruszt
2020. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utcàn csak szabad mozgo emberek. Semmi gyanus nincsen. Rendőr sincs. SZóval a kormàny alaptalanul fenyegeti a nèpet legyen az korona virus vagy bàrmi
2020. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Amit néhány hete láttam futásnál hogy a kondiparkból rendszeresen oszlatták a gyúrni vágyó egyéneket a közteresek, rendőrök.

De most már nagy a beleszrás

2020. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Voltak akik hangosan tolták az autórádiót a Lánchídnál és 150 ezres büntit kaptak...


Ugy hogy azét O1G eléggé adja nekünk az ívet...

reméljük ezt majd viszonozhatjuk neki:)

2020. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semekkora.


Nyolc-tíz fős haveri társaságok vihorászva mennek el a rendőrök mellett úgy, hogy jó, ha félre nem lökik őket az útból. Ezt látja mindenki már vagy két hete, és az emberek felbátorodtak... Csak az nem flangál kinn, aki nem akar.


Láthatóan az van kiadva a rendőröknek, ha csak nincs valami különösebb balhé, akkor ne vegzálják a népet.

2020. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én március vége óta nem találkoztam gyalogos rendőr járőrrel, elég szerencsétlennek kell lenni ahhoz, hogy valakit igazoltassanak.
2020. máj. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!