Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kijárási tilalommal kapcsolato...

Kijárási tilalommal kapcsolatos sürgős??

Figyelt kérdés

Este 11-kor végzek és mivel veszélyes környéken lakom valaki értem jönne.

Hogy lehet ezt úgy megoldani ,hogy ne büntessék meg azt aki értem jönne?



#munka #autós #kísérő #kijárási tilalom #Este , késő #Retekorbán , o1g
2020. nov. 13. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöhet érted senki, mert megszegné a tilalmat ember. Rögtön mond vissza a kíséretet. Nem kell félned a betörők, késes zsebesek ilyenkor nem jöhetnek ki, mert tilalom van
2020. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
taxit hívsz
2020. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

#1 tegnap egy állat menhelyen lévő kecske fejét levágták 4 óra körül, szerintes a bűnözőket visszatartja valami? Komolyan, bármi is?


Megbüntetik aki érted jön ha ellenőriznek, nálam is ez a szitu azt csináljuk, hogy telefonon beszélgetünk amig a buszról a házba ér, fényvisszaverő mellény, gázspray jobb s bal oldalon , kulcstartós riasztó van nála és gps , mellettem meg egy másik telefon amibe be van írva a 112 és csak hívast kell indítani. Mondja, hogy " befordultam a x utcába, nem látok senkit meg hasnolók. Ha jönne utána valaki utána vagy előtte gyors személyleírás, sajna a rendőrségbe természetesen nem lehet bízni már, de így próbáljuk ezt megoldani.. ez van és persze itthon nincs nongo zóna és minden szép... stb. Eddig csak annyi volt, hogy kimentem autóval.

2020. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
#3 mesélj még ;)
2020. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
kedves hármas ez melyik településen van? Melyik utcákban? A kecskés hírt el tudod küldeni? Előre is köszönöm!
2020. nov. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 árokpart ***** válasza:
50%
Szerintem mehetsz, mert ez célirányos dolog nem sétakocsikázás.
2020. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!