Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Debreceni nagytemplom előtt...

A Debreceni nagytemplom előtt mennyire jellemző most a kijárási tilalom miatt a rendőrök portyázása?

Figyelt kérdés
Nyilván éjszaka érdekel.

2020. nov. 13. 17:05
 1/10 árokpart ***** válasza:
72%
Édes Istenem! Hová akarsz éjszaka menni ráadásul télen úgy, hogy jelenleg az égadta egy világon semmi sincsen nyitva, swemmilyen szórakozóhely. Az éjféli mise meg majd Szenteste lesz. Nem is értem meg vannak az emberek bolondulva? Máskor mikor az élet normális kerékvágásban megy örülnek, ha este 8 előtt hazaérnek a jó meleg lakásba, meg rengeteg szegény ember örülne, hogy ha meghúzhatná magát legalább pár óráig úgy, hogy ne kelljen fagyoskodnia.
2020. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az mindegy, az legyen az én dolgom.


A kérdésre válaszoljatok légyszíves.

2020. nov. 13. 17:14
 3/10 Micimacko67 ***** válasza:
93%

Ezek szerint betörni mennél kérdező?

Azért ez nem szép dolog...

2020. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
2020. nov. 13. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon.
2020. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Debreceni vagyok. Tegnapelőtt három rendőrautót láttam a villamosból, tegnap egyet sem. A külföldi diákok üldögéltek a padon hárman. Nem szólt a rendőr hozzájuk. Sztem menj nyugodtan, ha nem cdoportosultok nincs gond. Szerintem a csoportosulás 5 főnél kezdődik.
2020. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
De buták vagytok gecc. Remélem jól megvágnak a kékek.
2020. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Épp,hogy nem engedjük hogy a kormány uralkodjon rajtunk.


Mi az, hogy bezárkózva kell lennünk 8 után?!

2020. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Jaj de nagy szabadságharcos vagy. Egy olyan társadalomban, ahol lassan már a kenyeret is hitelre veszik az emberek, az a legnagyobb bajuk, hogy maszkot kell hordani meg vannak bizonyos korlátozások. Ha nem tűnt volna fel egy járvány közepén vagyunk. A te fajtádat listáznám, és kifizetettném vele a kórházi kezelés költségeit, vagy ha arra kerülne sor, hogy választani kell, hogy kit tudnak lélegeztetőgépre rakni, vagy kinek jut ágy a kórházban az ilyeneket lehajítanám egy hegyről.
2020. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még mielőtt elindulsz, egy kis útravaló:

"A Debreceni nagytemplom előtt..." helyett helyesen: A debreceni Nagytemplom előtt...

Szívesen.

2020. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!