Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A barátomat megtámadták az...

A barátomat megtámadták az utcán egy roma csaj és megütötte aztán odébb lökte haverom, de a csaj megint két pofont vert neki. Ha az utcán nekünk jön egy nő vagy akárhol és megüt. Ki lehet rá hívni a rendőrséget illetve felehet jelenteni ?

Figyelt kérdés

A barátomat megtámadták az utcán egy roma csaj és megütötte mert raszista utálja a magyarokat visszaélve azzal hogy egy pasi nem üthet meg egy nőt haverom nem is ütötte meg csak odébb lökte de az a csaj megint nekiment két pofont vert neki.

Azt szeretném kérdezni hogy ha az utcán nekünk jön egy nő vagy akárhol és megüt. Ki lehet rá hívni a rendőrséget illetve felehet jelentenni ? Nem ciki ez egy kicsit a sértett férfinak, hogy egy nő lepofoz minket aztán kihívjuk rá a rendőrséget meg feljelentsük.

Nektek mi a véleményetek erről attól hogy nő a támadó ki lehet rá hívni a rendőrséget felehet jelenteni tetteiért?



#teendő #konfliktuskezelés #támadás, #erőszak, #hatósághoz fordulás, #helyzet kezelés,
2020. nov. 16. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Engem ilyen esetben nem érdekelne hogy nő. Földhöz vángám és kirúgnám a fogait (ha még vannak neki)
2020. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Játékosan lebírkózod, hogy ne legyen baja és az arcába szellentessz.

Kb. 20 kilóval könnyebb nálad.

2020. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Gratulálok a nőverő haverodnak. Egy igazi példakép, megverni egy 40 kilos gizda cigó csajt.
2020. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze a 2-es válaszom, ha nem is megalapozatlan, pusztán vicc.


Rendőrséggel, ha tudod bizonyítani, akkor mindenki jobban jár.

Legalább nem kószálnak vad emberek szabadon.

Ki tudja legközelebb mit tennének.

Pont ilyesmiért kamerázták be a nyolckert.

Bár a felvételeket néha nem adják oda, ahogy hallom.


Kb. garázdaság és testi sértés bűntette, ha valaki random pofozza az embereket az utcán. Súlyos, ha 8 napon túl megsérül.

Gyűlöletbűncselekmény, ha etnikai vagy bármilyen csoporthoz való tartozása miatt.

Ezek hivatalosan a rendőrségre tartoznak.

2020. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért lett törölve a válaszom? Csak azt írtam, hogy attól mert nő, még nem lesz a bíróság előtt sérthetetlen.
2020. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
szerintem erdemesebb inkabb kiterni probalni ha ilyen szitu van, "okos enged" alapon, mert ha a csaj rakuldi 3-4 testveret/haverjat, akkor abbol a baratod jon ki rosszul
2020. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Csak kérdés, működik-e ama kitérő művelet... és nem lehetséges mindig kitérni.

2020. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 peca1000 ***** válasza:
54%
Visszakézből egy q...rva nagy pofont kell adni az ilyen rasszista rib....ancnak. Én férfi létemre ezt tettem volna.
2020. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Bár engem jönne lepofozni egy csaj, ez minden álmom :3
2020. nov. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi, ha megtámad, megvédem magam. Kit érdekel, hogy nő, ha ő kezdte, kap egy akkora sallert, hogy eltörik az orra. Utána hívom a rendőröket.
2020. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!