Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek kik lehettek? TEK-esek?

Ezek kik lehettek? TEK-esek?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hete láttam Budapesten egy konvojt. Elöl rendőrautó, aztán fekete, kék villogóval felszerelt autók, terepjárók és hátul megint rendőrautó.

A fekete autóban öltönyös emberek ültek. Ez furcsa, azt hittem a TEK-eseknek van egyenruhája, nem öltönyben járnak.

Vagy más szerv lehetett? NVSZ?



2020. nov. 20. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy simán politikusok.
2020. nov. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Man in black


Keresik Pataky attilát.

2020. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Készenléti Rendőrség, Személy- és Objektumvédelmi Igazgatóság, Személyvédelmi Főosztály

“ A Személy- és Objektumvédelmi Igazgatóság 2012. július 1-től látja el korábban a Köztársasági Őrezred feladatrendszerébe tartozó szakmai feladatokat.

Az igazgatóság feladata a hatáskörébe tartozó védett személyek állandó, korlátozott és ideiglenes személyvédelme, a gépjármű-szolgáltatásban részesülők szállítása, a hazánkba érkező külföldi védett személyek védelme, valamint a védett személyek részvételével megtartott rendezvények helyszíneinek biztosítása. ”

[link]

2020. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a Vatikán emberei mit lehet tudni .
2020. nov. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Na ja, 4-es.


Az egyházi maffiának is van mit aprítani a tejbe (engedelmesség címén).

2020. nov. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 2018 márciusban Orbánunk ment Miskolcra, a Kossuth Lajos úton a délutáni csúcsforgalomban nyomatták széjjel a népet a fekete autók...


Aztán az M3-ason utolértem őket egyik pihenőn lehetett látni, hogy bent állnak, aztán megint megelőztek, persze ez utóbbi már egyszerűbb volt.


Ja, és útban Miskolc felé minden egyes pihenőhelyen rendőrautó csücsült, sőt még a nyílt pályán is járőröztek...

2020. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, magam is pap. Na, az álszentek rögtön lepontoztak!
2020. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!