Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök tudnak a november...

A rendőrök tudnak a november 20-án hozzáadott kivételről, a maszk használattal kapcsolatban? Mármint, hogy az Autizmus tényét igazolni tudó személyek esetében nem szükséges? Vagy ez a tájékoztatás nem volt teljeskörű?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Egy autista nem fog szóbaállni a rendőrrel. Pont ez a betegségének a lényege. Nem tudom hogyan fogja elkérni a rendőr az igazolást ha nincs vele kísérő.
2020. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Én bármikor vallom magam bárminek, hogy ne kelljen ezt a szart hordani.

Szerencsére a GyK-s rettegők szerint úgyis fogyatékos vagyok, mert nem támogatom a lezárásokat, így nekem ezek szerint nem is kell a maszk.

2020. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérem ne írjanak olyanok akik nem tudnak semmit az autizmusról!
2020. nov. 26. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
természetesen tudnak
2020. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! Ezt nem lehet csak úgy vallani, erről hivatalos igazolást tudsz kapni a tagszervezettől, vagy orvosi igazolással tudod azt igazolni és ennek a diagnózisnak a felállítása több alkalmas és több orvos által elvégzett vizsgálat ból áll. Ez nemcsak olyan hogy bemész a háziorvoshoz és kérsz róla egy papírt. Ez nem egy szerzett betegség ez egy veleszületett probléma, ami nem múló állapot!
2020. nov. 26. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Autista vagyok. Enyhe mentális problémám van. Ilyet nem hallottam.


Ha boltba megyek, tömegközlekedésen utazok, zárt térre megyek be, ahol kötelező, akkor felveszem, azonban amikor a boltból vagy valahonnan kijövök, vagy leszàllok tömegközlekedésől, leveszem.


Rendőrségen és bíróságon is kötelező, ügyvédi irodában nem kell.


Hidd el tudom a jogokat, főleg a büntetőjogot és a vasútjogot.

2020. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A rokonságban van egy viselkedési zavarral kűződő srác. A pontos diagnózist nem tudom. 20 éves de nekem nem sikerül 3 mondatot váltani vele a 20 év alatt. Ha olyan hangulata van akkor még a szüleivel sem áll szóba. Ami érdekli abban profi. Jobban kezeli az okostelefont mint sok kortársa, csak beszélni ne kelljen senkivel.

Ő biztosan nem fog szóbaállni a rendőrrel, hogy miért nincs rajta maszk.

2020. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!