Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ügyvédúr igazat mondott-e...

Az ügyvédúr igazat mondott-e ezzel?

Figyelt kérdés

Amikor voltam nála, akkor azt mondta, hogy ha rendőrségi ügy vagy mindegy milyen szakaszba van, akkor teljesen más, ha valaki letesz az asztalra egy meghatalmazott védőnek egy halom pénzt, vagy ha valakinek kirendelt védője van. Mert utóbbi mintha nem is lenne, viszont Ő maga is benne van kirendelt védőként is ügyekben és Ő, akkor is mindent megtesz a védencéért, mert Ő úgy érzi, hogy neki ez a hivatása, ez a munkája, ez a feladata.


Az ügyvédúr igazat mondott szerintetek, tényleg így működik?


Mert én láttam már olyan kirendelt védőt is, aki szinte nem is beszélt a vádlottal, semmit nem mondott a tárgyalóban, csak egy keveset, hogy "látszódjon" a színjáték, hogy dolgozik az (akkor még 5 ezer ft/óradíjért). A folyosón a vádlott kérdezte, hogy mi lesz a szünet után, mit fog a bíró kérdezni, az ügyvéd mogorván mondta, hogy "Nem tudom, nem vagyok jós". Láttam ilyet is.



2020. dec. 5. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaza is volt.
2020. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy ügyvéd

2020. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis pénzért kis munkát kap az ember
2020. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!