Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőrök meg akarnak...

Ha a rendőrök meg akarnak valakit büntetni koronás törvény megszegéséért, de sikeresen elmenekül előlük, akkor utána mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk nem visel maszkot az utcán, vagy este 8 után van kint. Felszólítják, hogy álljon meg, vagy hogy vegye elő az igazolványát, de ő ehelyett futásnak ered. És végül sikerül leráznia őket. Ezután mit tesznek? Körözést adnak ki ellene személyleírás és fantomkép alapján? Vagy ráhagyják?

2020. dec. 10. 21:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Jót röhögnek, hogy megkergettek egy hülyét...


Mégis mit csinálnának? Itt sziveszterkor sokan mászkáltak az utcán. A maszk helyett petárdázgatások voltak. Szerinted hiányzik az egy járőrnek aki keres vagy 180 ezer nettót, hogy baszogasson néhány részeg fiatalt, és csinálja a munkát magának, hogy reggel mikor mehetne haza, feljelentést firkáljon még délig, aztán meg köpködjenek rá, hisz itt él ő is....

2021. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Nekem van papírom, és éjjel, hajnalban, mikor, hogy járok haza a munkából, soha nem állított meg senki, pedig lépésben haladó rendőrautót is előztem már meg hajnal 3-kor....
2021. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
Mert pletykásak a faludban, és tudják a rendőrök is hogy az a pupos kopasz gyerek a toyotával az ott dolgozik az x gyárban.
2021. jan. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Esztergom falu?:D
2021. jan. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Annyi fizetésért annyi szolgáltatás jár, hogy megyünk a skodával 5km per órával, meg egy kis trafi.
2021. jan. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Esztergom még simán falu :)
2021. jan. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Az biztos hogy nagyobb erőfeszítéssel keresnek az illetőt mint egy gyilkost
2021. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem azért mondtam hogy Esztergom falu, mert nem elég szép, meg nem elég szuper város, hanem azért mert ekkorákban azért eléggé ismerik a főbb embereket, tudom mert laktam ekkora városban.
2021. jan. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!