Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg a legtöbb nyomozó ilyen?

Tényleg a legtöbb nyomozó ilyen?

Figyelt kérdés
Elmegy nyomozónak hogy kiélhesse magát és amugy mindegyik büncselekmény csak egy ujabb ügy nincs semmi személyes benne semmit nem érez az áldozatok iránt.Empátia és szociális érzékenysége az ilyeneknek nulla vagy minuszos.Ugyanez sima rendőröknél is.Kevés érzéketlenebb és bunkóbbat láttam mint a nyomozó.totál érzéketlenek a másikra.
2020. dec. 11. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem ilyenek. Te mennyit láttál?
2020. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik. Én találkoztam már olyan rendőrrel és nyomozóval is akik emberségesek voltak. De megesik hogy bunkó némelyik.
2020. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Szevasz levike. Ideje aludni.
2020. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem is én tettem fel a kérdést.

Én vagyok Levike.


De a válaszra.

Igen sok járőr bunkó paraszt, a nyomozók közűl Békéscsabán találkoztam bunkóval, de ahol lakom, a városi kapitányságon normálisan beszéltek velem a gyomozók, pedig volt, hogy leb@sztam egyet-kettőt.

2020. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Békéscsabán engem a belvárosban csapott el majdnem úgy egy jólelkű polgárőr, hogy a zebra 90%-ánál tartottam már, ő pedig vagy 80-al fél méterre hasított el mellettem, telefonnal a kézbe és nem bekötve. Ha rendőrökkel nem is van nagyobb baj, inkább a nagyképű élettelen polgárőrökkel van.

Mondjuk elég sok rendőr van a családban, baráti körben, nekem nem igazán volt gondom velük sosem. (Mondjuk nem is olyan életet élek).

Olyan is volt már, hogy szimplán empátiából és együttérzésből rendszámlevétele helyett továbbengedtek minket egy filléres büntetéssel, mert egy olyan közeli hozzátartozónkról volt szó, akinek az esetéről volt hallomásuk (egészségügyi, helyileg ismert személy szóval nem személyes kapcsolatuk volt az illetővel), ami miatt lekellett volna venniük a rendszámtáblát százezres büntetéssel társítva, de nem tették.

Szóval ja, a rendőrök is emberek. Én abban a tudatban vagyok, hogy ahogyan te hozzájuk állsz, ők is ugyanúgy állnak hozzád.

Egyébként a rendőrök gyakori látogatók pszichológusoknál. Csak mert az arca nem ír le valamit, nem biztos hogy az úgy is van.

2020. dec. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!