Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőrségi ügyben sokan,...

Egy rendőrségi ügyben sokan, akik gyanusítottak, ha ügyvédhez fordulnak, mi miatt nem őszinték az ügyvédhez?

Figyelt kérdés

Amikor gyanusítottként kerültem egy ügyben egy rendőrségi ügyben, akkor panaszt tettem, megtagadtam a vallomást, hogy nem követtem el. Ezután felkerestem egy ügyvédet, meghatalmaztam, hogy a következő gyan. kihallgatásra eljön velem. A meghatalmazást elfogadta. Az irodájában én őszintén elmondtam neki mindent, hogy hogy is történt, elmondtam milyen multtal rendelkezek valamint ellenem mi van még folyamatban.


Azt mondta, hogy akár az egész komplett ügyet elvállalja, de úgy is jó, ha csak kihallgatásokra jön el. Beszélt arról, hogy több olyan ügyfele volt, aki felkereste gyanusítottként és azt állította az ügyvédnek, hogy ő pedig ártatlan, nem követte el amivel gyanúsítja a nyomozóhatóság. Mondta is, hogy ritka az ilyen őszinte ügyfél mint én, mert egy ügyvédnek őszinén el kell mondani a dolgokat, mert úgy tud segíteni ügyfelének, hogy ne legyen baj. Feleltem -Egyetértek-. Aztán erről nem beszélgettünk, mert az adott ügyről beszéltünk, ezt csak említette.


Elgondolkodtam azon, hogy:

Azok a bűnelkövetők, akik kapnak mondjuk gyan.idézést, vagy meggyanúsították és aztán felkeres egy meghatalmazott védőt, az ügyvédhez miért nem őszinte, miért nem mondja el neki részletesen, hogy igen ő követte el, és, hogy hogy követte el? Miért nem mondja el legalább annak az egy embernek csak az ügyvédnek, hogy ő bűnös ebben? Szégyelli talán?


Nem is értem, hogy az ilyenek akkor miért mennek meghatalmazni védőt pénzért, ha belehazudik neki is az arcába...🤔



2020. dec. 12. 11:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak normális válszokat kérek.
2020. dec. 12. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Senkit nem érdekelsz levike
2020. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szia levike
2020. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.
2020. dec. 12. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem merik még maguknak se bevallani, amit tettek.
2021. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!