Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök! Erről mi a véleménye...

Rendőrök! Erről mi a véleményetek? Sokan együtt, egyenruhában fenyegetni egy embert? Én is megkérdem, amit ti a felvételen : mik vagytok ti, cs. Kák? És nem, nem önök. Hanem csak ti.

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 22:00
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
2018. dec. 14. 22:01
 2/31 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el, rendőr, ügyvéd, polgármester, kidobó, MMA harcos,...MIND ugyanúgy visít, amikor a "bézbózütő" koppan a térdén! :)
2018. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
61%
szégyellhetné magát a kis suhanc, leveri a rendőrautó tükrét és még ő van felháborodva mert kicsit emelt hangon beszéltek vele a zsaruk.
2018. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Rühellem a Fideszt, de kr-va gáz, hogy hülyegyerek rongál, aztán még ő az áldozat. Vandalizmus miért szükséges?
2018. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Mindkettő szégyellheti magát. A gyerek is azért mert ilyet tett, de a bátor rendőrök is, akik fenyegették.
2018. dec. 14. 22:20
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
liberálisoknál a rongálás alapvető emberi jog, sajnálni kell szegény gyereket.
2018. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
65%

Ez valóban szánalmas, hogy megrongálja a rendőrautót.

Az meg kész röhej, hogy azt hiszed, hogy egy Kár rendőr megijed egy ilyen bohóctól.

Szerintem pont ennek köszönhető, hogy nem lett agyonverve

2018. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%

Két dolgot nem hiszek el.

1. Hogy véletlenül verte le a rendőrautó tükrét.

2. Hogy csak érdeklődőként ment oda.


Ha én véletlenül leverném egy autó (nemhogy rendőrautó!) tükrét, akkor nem szaladnék el az autó gazdája elől, hanem elmondanám, hogy véletlenül tettem és megfizetem a kárát.


Ha pedig nem véletlenül rongálta meg a rendőrautót, akkor egyértelmű, hogy a tüntetőkhöz, sőt azok kemény magjához tartozik.

Én egyetértek a tüntetés céljával, de aki átlépi a törvényes kereteket, annak tudomásul kell vennie a retorziókat is.

2018. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
De itt a bátor rendőr is átlépte a törvényes kereteket. Őt miért nem említed? Szerintem amúgy nem sokáig lesz már rendőr ezek után, és civilként biztosan sokan elbeszélgetnek majd vele erről az egészről, főleg a srác hozzátartozói, barátai, szimpatizánsai.
2018. dec. 14. 23:13
 10/31 anonim ***** válasza:
38%
Szegény rendőrök milyen idegesek mert a levert visszapillantójú rendőrautó két hétig legalább nem lesz bevethető kilakoltatásokhoz és egyéb nép elleni cselekményekhez.
2018. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!