Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kérdezgetett a nyomozó,...

Miért kérdezgetett a nyomozó, hogyha egyszer egyértelmű választ adtam?

Figyelt kérdés

Amikor a multkor kihallgatott a nyomozó, akkor kérdezte élek e panasszal, feleltem igen, mert nem követtem el, erre kérdezte, hogy "Biztos?" Mondtam, igen. Kérdezte tesz -e vallomást, mondtam nem, erre is kérdezett, hogy "Biztos?" Mondtam így van, majd megkérdezte újból, hogy teszek-e vallomást, feleltem nem. Ekkor mondta, hogy "Jól meggondklta?", mondom igen. Azt mondta, hogy "jó".


Miért nem mindegy neki, hogy nem tettem vallomást, meg miért kérdezgetett vissza, hogy biztos nem?


Nemi mindegy lehetne, ugyanannyi a fizuja.


Az ügyvéd azt mondta amúgy, hogy mikor eljöttem, akkor már sz...tak az ügyre, már mással foglalkozott.



2020. dec. 12. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Levike
2020. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 árokpart ***** válasza:
79%
Azért van ez, mert ők tanulnak pszichológiát és még akár a tárgytól eltérő felesleges beszélgetések alapján is fel tudják mérni egy adott ember személyiségeit, reakcióit és a reakcióiból fakadó esetleges bizonytalanságait.
2020. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Levike.
2020. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Pszichológia az egész. Nyomás hatására, ha ideges vagy könnyebben old a nyelved, és nem tagadod tovább azt amit elkövettél.
2020. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy szartak az ügyre, ne aggódj ezt addig nem hagyják míg el nem ítélnek.
2020. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel a sok kérdezgetéssel azt akarta neked sugallni, hogy jobban jársz ha vallomást teszel, talán enyhébben megúszod akkor. Hát most már nem fogod.
2020. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 árokpart ***** válasza:
96%
Az a helyzet, hogy minden ügy más így nyílván a kihallgatás menete is ahhoz igazodik. Mi egyébként a te ügyednek a menetét honnan tudjuk innen a számítógép elől?
2020. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
#7 Pláne ahány ügy van már Levike ellen....
2020. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nahát azt már ők is tudják, mert páran ismernek ott, hogy velem nem kezdeményeznek pszichikai reakciókat meg ilyen nyomásokat, mert tudják, hogy nálam ezzel nem tudnak játszani.


Akik meg nyomozók nem ismernek és az előbb említett pszichika, kérdezősködés stb, ha elkezdenék nekem, én pedig lecsapnám azzal a labdával, hogy nem beszélgetni jöttem, hanem a jegyzőkönyves kihallgatást kezdje el.


Ezt amit mondtatok egy hadházi cigánnyal meg tudják te ni, de velem nem.

2020. dec. 12. 22:46
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
#9 Jaj te géniusz, olyan értelmes kérdéseket szoktál itt feltenni, egyből gondoltam hogy rád nem tudnak hatni holni tudatalatti pszichikával 😂😂😂
2020. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!