Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr magánéletében...

Egy rendőr magánéletében elmesélhet egy ismerősének egy olyat, hogy egy bizonyos ember büntetett előéletű?

Figyelt kérdés

Oké, hogy a rendőr magánéletében is szolgálatba helyezheti magát, de sokkal több mindent nem csinálhat mint egy átlagember.


Van egy ismerős vagyis volt ismerős, buszsofőr Debrecenben dolgozik a DKV-nál és egész jól elbeszélgettünk, mondhatni mint haverok. Hajdúszoboszlón lakik, onnan jár be és volt ügyem Hajdúszoboszlón sajnos és kérdeztem egyszer a sofőrt, hogy xy nyomozót nem ismeri Hajdúszoboszlóról, felelte, de igen. Kérdezte, hogy mert én ismerem és mondtam, hogy igen, de egy indokkal kikerültem, hogy megkérdezze, hogy honnan ismerem.


Egyszer csak egyik este odamegyek a buszához és kérdezem, hogy mehetek egy egy 48-as kanyart, felelte csak mint utas, mert Ő nem foglalkozik velem, nem ismer engem. Akkor egyből rádöbbentem, hogy biztos az adott nyomozóval találkozott és beszélte, hogy van egy fiatalember szokott jönni buszozni ismer téged, kérdezett is. A nyomozó pedig elmondta a dolgot. Ezt tudom elképzelni, mert más mi miatt haragudhatott meg rám a sofőr.


Azóta, ha felszállok mint utas, mutatom a bérletem, köszönök, hogy "jóestét", Ő is köszön, hogy "jóestét" de semmi több. Gondolom megtudta, hogy sajnos volt ügyem és vigyáz, lehet azért hóckodik, mert azt gondolja, hogy a buszból nehogy ellopjam a jegypénzt. Meg a nyár elején pont a kollégájának a parkoló buszból lopták el a táskáját és az iratokat szétdobálták, a 10 forintnyi pénz viszont nem lett meg. A tettes sem lett meg, lehet azt hiszi, hogy az is én voltam, pedig nem.


Részletekbe menően leírtam, hogy egy jó ismeretség, hogy ment tönkre köztünk a sofőrrel. Még szendviccsel is kinált pedig anno. Gondolom mindent kibeszélt a rendőrnyomozó.


Magánéletében egy nyomozó elmondhatja, elmesélheti másnak, hogy xy embert onnan ismeri, hogy büntetett előéletű és ő foglalkozott az üggyel, meg hogy egy emberről adhat ki infókat, hogy büntetve volt? Vagy ilyet nem szabad lenne tennie a nyomozónak magánéletébe se?



2020. dec. 19. 21:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*Nem 10 forintnyi, hanem helyesen 10.ezer forintnyi összgű pénzt akartam irni fentebb.
2020. dec. 19. 21:22
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Levike ne untatsd a népet
2020. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Már rég kibeszélt téged a fél ország Levike, valóban ne untasd itt a népet.
2020. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Valaki normális válasszal esetleg??
2020. dec. 19. 22:20
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Mégis milyen választ vársz Levike? Pletyizni bűn, persze sátrat felvágni meg mellé még játszani a menőt nem az mi?
2020. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Mit képzelsz magadról levike?

Most átmentél egy határon.

2020. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Levike leírtad egy másik kérdés alá, hogy te a rendőrséggel kapcsolatos hosszú, kitalált történeteket írsz. Ezt pontosan az. És nem hiszem hogy fogsz kapni rendes választ, mert ez egy kitalált kérdés. Levike.
2020. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem kitaláltak, hanem megtörténtek.

De olyan is van, hogy azért teszek fel kérdést, valamivel kapcsolatban, hogy mi várható a bíróságon stb.


És akkor sokan csak szórakoznak, de nem értelmeset válaszolnak.

Mindig abban bízok, hogy valaki csak idetéved aki normálisan válaszol, aki ért a dologhoz, aki tudja rá a választ amit kérdezek.


De ha sokan csak szórakoznak, megfér az is itt.

2020. dec. 20. 01:48
 9/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szórakozás jobban megférne a humor kategóriába.
2020. dec. 20. 01:49
 10/26 anonim ***** válasza:
Én értek hozzá, de miért akarsz ennyi mindent megtudni? Ezt szeretnéd tanulni?
2020. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!