Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen bűncselekményt merít...

Milyen bűncselekményt merít ki az alábbi eset, és mi a szakaszszáma?

Figyelt kérdés

Az este űltem bent sötétbe a Gyulai István Atlétikai Stadion irodaházába, ami ott van az Oláh Gábor utcán. Egy barátom a szomszédos tornacsarnokban edzett, mentem vele beszélni csak 21 órakor végzett én pedig addig nem kint járkáltam, hanem beűltem az előbb említett irodaház ügyfélvárójába.


Egy hölgy jött ki, kérdeztem bemehetek leűlni, felelte igen.

Bementem, majdleűltem a váróba, ahol újságok vannak az aztalon és olvastam, de lekapcsolódott a villany és sötétben űltem tovább.


Majd jön a portás és azt mondta, hogy "eeeeej", de megijedtem magától itt a sötétben". Mondtam várakozni jöttem be, mertmindjárt végez a barátom edzésen, azt mondta, hogy de itt este tilos embernek várakozni, csak az olimpikonok hozzátartozói várakozhatnak, de ők most nem voltak. Át kell menni a sportcsarnokba és ott várakozni, nem az irodaházba mert ez bűncselekmén, itt ilyenkor fél 8-kor egyedűl egy idegen. És megkért, hogy fáradjak ki, melynek eleget tettem.


Az érdekel, hogy milyen bűncselekmény az, ha ott várakozik este valaki egy irodaház váróban, ahol direkt ügyfeleknek vankirakva a szék, újságok?

Ez milyen bűncselekmény és mi a szakasszáma?


Mert én nem hsllottam, hogy ez törvénybe ütközne, a hölgy aki -feltehetően- ott dolgozik is beengedett.



2020. dec. 23. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl kijárási tilalmat megszegted.
2020. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Birtokháborítás.
2020. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez nem büncselekmény
2020. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Levike de érdekes. Megint éjszaka vagy teljesen irreleváns helyeken, teljesen életszerűtlen szituációkban.


Úgyis nagy jogász vagy állításaid alapján. Csillogtasd meg hát tudásod.

2020. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ezt nem tudom.

A magánlaksértés az nem áll meg, ha törvénybe ütközne a dolog.

2020. dec. 23. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!