Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az alábbi eset miatt is indít...

Az alábbi eset miatt is indít a rendőrség nyomozást vagy, ha nem történt bűncselekmény, akkor nem?

Figyelt kérdés

Az este voltam az ismerősömnél, akinek a kerékpárboltja egy udvarban van egy edzőteremmel. Amikor bezárt, elment, és még maradtam, mert vettem a csokiautomatából csokit. Ekkor, egy kocsiból kiszáll egy velem egykorú körüli férfi, kérdezte ki vagyok mondtam ki, kérdezte hol lakom, mondom itt Debrecenbe, kérdezte mit keresek itt, a telefonját a kezében tartotta, valami piros gombot id megnyomott a kijelzőn. (Piros gomb csak hangrögzítő és hívás befejezéskor jelenik meg), forgatta a telefonját, közbe kérdezte miért is ácsorgok itt, mondam, hogy kinél voltam, mondta, hogy látott már a kondi folyosóján is. Mondtam, mert majd jövök edzeni is, ekkor mondta, hogy most is lehet, ha edzeni jöttem, akkor bent vannak a recepciós hölgyek és este 10-ig nyitva vannak, menjek be, ha most is edzeni akarok és 1.200 a napijegy, a bérlet pedig 12.500. Adnak öltözőszekrénykulcsot és edzhetek este 10-ig. Mondtam, hogy most nem, majd legközelebb. Visszakérdezett, hogy "most nem?", feleltem nem, majd máskor, most a bicikliboltos ismerősömnél voltam. Erre azt mondta, hogy "oké, ahogy gondolom", csak megkérdezett, mert a multkor is látott már itt ücsörögni, azt hitte ide jöttem vagy várok valakit. És elbúcsúztunk. Úgy mutatkozott be, hogy "Dezső".


Gyanús volt a szituáció, hogy egy idegen faggatott és tuti nagy valószínűséggel felvette a hangom és forgatta a telefont, gondolom, videóval az arcom is felvette.


Azonban én nem csináltam semmi rosszat ott, akkor.


Ha ténylegesen felvette a hsngom és videóval óvatosan az arcom, ha ezt beviszi a rendőrségnek, ők indítanak nyomozást, hogy én valamit ott nem-e csináltam vagy csak akkor, ha valaki sértett jelentkezik, hogy vele nem jó dolog történt?



2020. nov. 5. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Levike újabb kamutörténete?!

Legalább valami újat találhatnál ki, a történet alapja mindig ugyanaz.

2020. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyne, elkezdenek nyomozni hogy megtörtént-e a semmi.
2020. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Levike még mindig terrorizálja az edzőtermet. Elfogok menni mostmár oda. Szerintem ez az edzőterem egy zarándokhely lesz :D
2020. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sok komolytalan válaszoló.

Kb.20 edzőterem van Debrecenben.

A kérdés viszont nem ez, hanem amit fent írtam.

2020. nov. 5. 16:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Levike nem veszed észre hogy senkit nem érdekelsz?

De tényleg senkit.

2020. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, be viszik a rendőségre a felvételt, hogy jó napot kívánok itt egy videó, nyomozzák már ki róla a... mit is?
2020. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszereidet szeded rendesen, Levike?
2020. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szedem.
2020. nov. 5. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem meg az törtènt, hogy Szegeden sètáltam a bíróság előtt, oda jött egy civil ruhás rendőr, az is ugyanúgy felvette, kèrdezgette mit csinálok itt, volt e már rendőrsègi ügyem, mondtam Neki, hogy 3 ève 2 cigányt megvertem itt, azok azóta meg lelőttèk egymást, elköszönt, elment. Tuti a cigány csajnak kèmkedett...
2020. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem vagyunk kötelesek senkinek válaszolni, egy rendőrnek még talán, de egy civilnek...


Mondhattam volna azt is, hogy nem vagyok köteles magának mondani semmit, maga egy idegen. Semmi köze, hogy mit álltsm ott.


Csak állítólag már voltak ott nemjó dolgok több is és láttak már ücsörögni ott. És akkor mivan...


Én megértelek téged is utolsó.

2020. nov. 6. 02:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!