Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem tűnik úgy, hogy ugyan...

Nem tűnik úgy, hogy ugyan azok az emberek hőbörögnek a rendőri intézkedés alatt lelőtt drogos miatt, akik amúgy egy normális intézkedés után villamosszékbe akarnák küldeni az illetőt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 08:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Aki egy késsel hadonászó drogos lelövését kritizálja egy szűk lépcsőházban, az megérdemelné, hogy ilyen szituációba kerüljön, ahol másodpercek alatt kell dönteni, miközben az élete veszélyben forog.
2020. dec. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Ezzel egyet értek, nem is ez a kérdés.


Csak nekem úgy tűnik, hogy ugyan az a csőcselék kritizálja a rendőrnőt, aki amúgy ha valami kirívó bűneset történik, akkor egyből villamosszékért kiált az elkövetőnek, meg a halálbüntetést követeli vissza.

2020. dec. 26. 08:50
 3/29 Molyember ***** válasza:
85%

Nem tudom megállapítani, hogy milyen emberek a hőbörgők, mert nem értem, miért csinálják. Mi bajuk van? Sok a tíz lövés, de mondjuk hattal elégedettek lennének? Baj, hogy meghalt a támadó, miközben ilyen esetben akár egy civil is megölhette volna?

Majdnem meghalt egy fiatal srác, és a csaj sincs lényegesen jobban. Szerencsés véget ért a történet, sokkal rosszabb is lehetett volna. Az a rendőrnő még majdnem kislány, és felróják neki, hogy megijedt? Bszki, idősebb, és szinte biztos, hogy lényegesen nagyobb vagyok nála, de én is megijedtem volna. Meghalt egy ember, ez szomorú, de talán nem kéne késsel támadni a rendőrökre. Én nem szoktam ilyet csinálni, nem is lőnek rám.

2020. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is ugyanazok.
2020. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is ugyanazok. Úgy tűnik vannak a hőbörgők, bármi történik, az ezeknek nem jó. Ha nem lőtte volna le, akkor az lenne a bajuk, hogy milyen szerencsétlen a Magyar rendőrség.
2020. dec. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Sok a fizetett troll. Főleg libernyák oldalon.
2020. dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

@09:09


Szerintem elég nagy bakot lősz, mert ezek pont nem azok az emberek.

2020. dec. 26. 09:15
 8/29 A kérdező kommentje:
Vagy ezen az alapon lehetnek a mindenhez nagyon értő fotelforradalmár krumpliért szavazó nyilas házmester szindrómás trollok is.
2020. dec. 26. 09:17
 9/29 anonim ***** válasza:
18%
Tök mindegy kik hőbörögnek, lehet megússza a csaj egy felfüggesztettel. Nagyobbik baj, hogy hová megy majd dolgozni.
2020. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

Az a baj, hogy szerintetek csak a két véglet van. Balos libernyákok, jobberek. Hőst vagy gyilkost kiáltók.

El se tudjátok képzelni, hogy van, aki tényleg gondolkodik, hogy mi történt, biztos nem volt-e más lehetőség, mert nem ismerjük sem az előírásokat, sem a történtek részleteit. Azért nem egy késes barom hoz hívták már őket, mégis ritka, hogy így végződik. Szerintem jogos a kérdés, hogy nem volt más lehetőség, rossz a kiképzés, olyant is alkalmaznak rendőrnek, akit nem kellene. Mert ha az első, akkor nincs mit tenni. Ha az utóbbiak, akkor bizony van.

2020. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!