Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megkérdezhetném a megkéselt...

Megkérdezhetném a megkéselt budapesti fiatal rendőr járőrtárs hölgy kollégájának a netes elérhetőségét, aki megmentette a kolléga életét? Szeretnék neki privát üzenetben köszönetet mondani és gratulálni!

Figyelt kérdés

[link]


Biztos hallottatok a hírről, hogy egy fiatal lány lelőtte szenteste a pesti ámokfutót aki megszúrta a fiatalembert, de ő sikeresen túlélte. Van esetleg facebook profilja (amit természetesen privát üzenetben elküldhettek). Semmi negatívum nincs bennem, senki ne értse félre, csupán szeretnék neki gratulálni és megkérdezni, hogy milyen nehéz volt neki ez az eset, mert én is rendőrpályára készülök. Tudom baromira előítéletesek lehettek most (és vszeg úgyse kapok segítséget), de higgyétek el, hogy semmi rossz szándék nincs bennem csupán nagyon inspirál és írnék neki néhány sort (semmi egyéb szándékkal). Annyit tudok, hogy Erikának hívják. Köszi szépen.



2021. jan. 1. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg nyilvánosan, nagyobb eséllye jut el hozzá.
2021. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Személyes adat, szóval nem fogod megtudni. Én is azt mondom gratulálj neki nyílvánosan, írj egy köszönetet valamelyik cikk alá kommentben.
2021. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1: Jó de hol. Főleg amilyen előítéletesek az emberek... Elküldenének a pitsába, hogy "biztos jujj csajozni akarok" meg ilyen hasonló rosszindulatú megnyilvánulások... Semmi ilyenről nincs szó természetesen.
2021. jan. 1. 15:43
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
nem fog menni
2021. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bizonyítod, hogy nem vagy a bosszúszomjas rokona annak, akit lelőtt? Sehogy.


Írsz a BRFK-nak egy levelet a gratulációddal (nem emailt, nem facebook üzit, hanem igazi levelet) és szépen kéred őket, hogy jutassák el Erikának. Ennyi. Nyilván nem adják ki az elérhetőségét.

2021. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#2: Értem, csak én arra is kíváncsi lettem volna, hogy lelkileg mit érzett, hogy emésztette/dolgozta fel ezt az esetet stb.. Az pedig oké, személyes adat, de csak tőle tudnám megtudni kötetlen beszélgetés útján. Na mindegy elfogadom, ha ennyire privát. Végülis rendőrség.
2021. jan. 1. 15:44
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jó de hol."


Nyilvánosan akárhol. Nem kéne erősebbnek lennie az előítéletektől való félelmednek, mint a köszönetnek és inspirációnak, amit érzel, legyen szó bármiről.

2021. jan. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Eddig négy darab, részben használható választ, és egy használhatatlant (15:44-es) kaptál, kérdező.


"De úgy látszik, ez egy nyomorult, bunkó, sztereotip elmaradott ország." volt a válaszod a 4:1 arányban hasznos:haszontalan válaszokra.


Sajnálom, hogy ilyen tükröt tartunk neked!

2021. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Erika Újpesten rendőr, címezd a IV. kerületi kapitányságra a köszönő és gratuláló leveled. Hidd el, meg fogja kapni ... felbontás és iktatás után.
2021. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#7: Amúgy meg ordít a kommentedről, hogy pont magadból indultál ki. Hányinger vagy és súlyosan szégyelld magad!
2021. jan. 1. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!