Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol lehet bejelentést tenni,...

Hol lehet bejelentést tenni, ha olyat észlelek, hogy a helyi ügyészségen szabálytalanul járnak el?

Figyelt kérdés

Akárhányszor valami bűncselekmény történik ellenem (piti ügyek, csalás, garázdaság, zaklatás, stb) az elkövetőket a rendőrség bevédi, nem csinálnak velük semmit, mindig előkerül a cilinderből egy jogszabály ami védi őket...


Ezel szemben, ha ellenem merül fel vmi, ha bárki bármi rosszat gondol rólam, már jönnek is házhoz a rendőrök és visznek befelé meg fenyegetnek azzal, hogy őrizetbe vesznek... jah és én hiába támadom a magánindítványokat pl. azzal, hogy 2 hónappal az észleléstől nyújtották be, ilyenkor is mindig előkerül vmi jogszabály amire hivatkozva az eljárást le kell folytatni ellenem... (leírt esetben azzal védekezik a nyomozó, hogy a hatóság felhívásától számítva 30 nap, nah de lehet ezt csűrni csavarni annak akinek ez jó...)


Ebből nekem elegem van, falun lakom, azt gondolja rólam mindenki, hogy egy aljas bűnöző vagyok, munkahelyem van, amit ez igencsak veszélyeztet... (Orbán: ,,Védjük a munkahelyeket", ÍGY???)


Melyik hatóságnál vagy minisztériumnál jelezhetem ezt?



2021. jan. 10. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nem Levike a kérdező, mert én vagyok az.


Én nem falun lakom, hanem Debrecenbe.


A kérdező az lehet, akinek zsklatásos ügyei vannak.


Hogy hol lehet panaszt tenni, ha szerinted, szabálytalanúl jár el az ügyészség?


Dr.Polt Péternél.

Az elérhetőségét keresd ki googl-be és döntsd el, hogy levélben postai úton, vagy személyesen akarsz nála panaszt tenni.

2021. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Levike, Neked Nála már volt sikered? Mik a tapasztalataid?
2021. jan. 10. 14:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Még nem tettem panaszt az ügyszség ellen, az nagy valószínűséggel ezután lesz, de nem Polt-,nál. Viszont, hogy hol, mi az, nem mondom itt el.

Hivatalos úton az biztos.

2021. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!