Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy bűn banda milyen illegális...

Egy bűn banda milyen illegális tevékenységeket végezhet?

Figyelt kérdés

Ijenekra gondolok mint: Pénzmosás, drogcsempészet stb...

Minden ami az eszetekbe jut légyszi írjátok le. Tudom hogy nem hétköznapi kérdés, ne nézzetek érte hülyének :P csak kíváncsi vagyok.


Aki pedig nem tud normális választ írni, az inkább ne írjon semmit, nem vagyok rá kíváncsi hogy tudja alátámasztani hogy egy retardált idióta.

Köszönöm. :)


2010. aug. 16. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hamisithatnak is,embercsempészet.meg van vmi hitelkártyás trükk is,de nem tudom pontosan.
2010. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Én pl. olyanról hallottam, hogy elmennek a Mekibe és mindenki vett 1 menüt, de a kövér pasi vagy 10-et, utána zöld pólókat vettek fel és biciklivel menekültek el a lila ruhás ellenséges banda elől Csepelre, a Vízmű Lakótelepre.


Ezután a lila ruhás banda lila graffitijét átfestették zöldre, aztán megint menekülniük kellett.


Végül elmentek egy elhagyatottnak látszó garázsba a Kertvárosban, ahol egy régi Wartburgból lowrider-es kocsit csináltak, és beálltak vele a kosárlabda pálya közepére, ahol egy zsűri nézte, hogy végig tudják-e táncoltatni a kocsival hibátlanul a Bee Gees - Stayin Alive című számát.


Ezután úgy volt, hogy az estét a Karcsi nevű tag házában töltik, de féltek bemenni, mert hittek az ezoterikában, és azt hallották, hogy a házban meg szoktott jelenni éjfél és 1 óra között Karcsi döglött muterjének szelleme, meg a csaj A Kör-ből.


Ezért végülis a Nyóckerben aludtak.


Na, kb. ilyen egy bűnbanda napja.

2010. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

a fentieken túl:

fegyver és műkinccsempészet, illegális állatkereskedés

mérgező hulladék illegális lerakása, tiltott kereskedelmi tevékenység, védelmi pénzek, tiltott szerencsejáték

hirtelen ezek jutottak az eszembe.

2010. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
remélem nem akarsz bűnbandát létrehozni egyébként az a sok pénz ami van nekik az a védelmi pénzből van az a legtisztább pl: bemény pár embereddel egy discoba beszélsz a tulajal és megmondod neki,hogyha nem akarja leégve látni a discoját vagy nem akarja,hogy valamelyik családtagja a kórházba vagy a túlvilágon végezze akkor fizet hetente vagy havonta egy X összeget, de a legfőbb pénzbevétel a drogokból származik......sorolhatnámmég
2010. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bármilyen illegális tevékenységet végezhetnek. Nincs semmi megtiltva nekik.


De leginkább olyat csinálnak, amiből a legtöbbet tudnak profitálni. Ez általában a körülmények függvénye.


Ha vannak megfelelő kapcsolataik, drogot csempészhetnek. Ha a mexikói határ mellett élnek, akkor embert. Ha átlag emberek, akiknek pénz kell, akkor vízipisztollyal bankot rabolnak.

Ha hirtelen betiltanák mondjuk az uborkát, és mindenkinek az kéne, ezért nagyon sokat érne, akkor a körülményekhez igazodva uborka csempészek és dílerek is megjelennének.

2010. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Holokausztot tagadnak.

Úristenmostmileszszegény"demokrata"világunkkal...

2010. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindent felsorolhatnánk ami a büntető törvénykönyvben megtalálsz.


pl.:

[link]

2010. aug. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 clint ***** válasza:

magyarországon az uzsora és a prostitúció ami a cigánymaffiákra jellemző, az embercsempészet és a kábítószer a kínaiaké, emberrablás, védelmi pénzek, olaj ügyek, orosz maffiáé, szerencsejáték zsidóké.

De bpen kívül ezt végezhetik mindent egy csoport is.

2010. aug. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Van még egy bűnbanda amit a hatalom enged működni: az MNA!!! Nyíltan fegyveres harcot oktatnak és uszítanak a Jobbik ellen!
2010. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Az utolsó hülyeséget ír! A Jobbik ellen senki nem folytat harcot,csupán a véleményét mondja el!
2010. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!