Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ügyben szoktak ilyen...

Milyen ügyben szoktak ilyen brutál módjára viselkedni a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegnap este hazaértem 23 óra körűl, kiszellőztettem a szobámban és ordibálást hallottam, kinéztem, kb.300 méterre torka szakadtjából kiabálta egy férfi, hogy "állj meg, állj meg rendőrség!" Aztán csnd, de közben a panel előtt két rendőrautó is elment, eggy behajtott a füves területre, messze lámpával világított vakaki be az óvoda udvarára, aztán megint felszólalt az ordítás, hogy "ott van, állj meg rendőrség!" Még k.anyázott is az ordibáló személy. Egy másik irányból is ment egy rendőrautó. Egyszer csak egy sima feketés autó elindult és két rendőr szirénázva, villogva utána, de még kb.5 perc múlva is hallottam a távolból a város túlsó részéről. Kb.20 másodperc alatt három kis utcányit tettek meg. Nem tudom mi lehetett, de annál az óvodánál szrmben van egy tízemeletes egyszobás garzon retkes ház aminek lakói 95% cigány. Nem tudom mi lehetett.


Milyen ügyben szoktak az előbb leírt módon a rendőrök viselkedni, ordítani stb?


Gondolom nem csak egy sima 20 ezer forint ellopása volt.



2021. febr. 23. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha holokausztot tagadsz, vagy fekete mellény van rajtad, arra így ugranak.
2021. febr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

civilben voltak maszkban,vagy egyenruhások?

ha utóbbi,akkor bejelentésre mentek ki vmi miatt.

előbbi esetben dílereket szoktak lekapcsolni.

2021. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 árokpart ***** válasza:
94%
Biztos lehetsz benen, hogy nem csak egy sima közlekedési kihágásról vagy akár szabálysértésről lehetett szó és nem is csak arról, hogy a kijárási tilalom ellenére az illető ártatlanul csak sportolásból kocogott vagy az utcán megivott egy dobozos sört.
2021. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

jah most nézem,hogy este 11 kor.

pár hete azért ráhúzták az emberre a géppisztolyt és lincselte meg 10 rendőr az újpest központnál mert nem állt meg, a miért nincs magán maszk felszólításra.

2021. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 árokpart ***** válasza:
0%
Utolsó ez kizárt dolog itt Magyarországon. Márcsak azért sem lehet ilyen intézkedés, mert Magyarországon nincsen polgári lőfegyvertartás így eleve nem is kell attól tartania a rendőrnek, hogy támadás éri.
2021. febr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

a rendőrrel lévő katona járőr csinálta.

és így történt,mert mentem az autómhoz,amikor hallottam,hogy kiabál a pali,hogy engedjék el,meg miért fognak rá fegyvert, közben odajött 4 rendőr autó lezárva ezzel a parkolót és nem tudtam kiállni.

2021. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Ez neked BRUTÁL viselkedés volt a rendőröktől? Hogy kiabáltak?
2021. febr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Valszeg komoly bűnöző lehetett, ha akció volt este 11-kor a lakótelepen.

Egy gyáva ordibáló rendőr volt, brutálisan kiabált, hogy "állj meg".


Én, ha rendőr lettem volna, egyszer kértem volna, hogy álljon meg, mikrofonban, (van náluk), ha nem, akkor megismételtem volna a felszólítást, ha nem adja meg magát, akkor lábonlövöm.


Nem egy tolvaj lehetett, hanem valami életrllenes vagy gyilkos lehetett.

2021. febr. 24. 01:40
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom mi van, de az elmúlt napokban olyan sebesseggel száguldanak szirenazva a rendőrök, előtte ilyet nem nagyon láttam még Pesten sem
2021. febr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Be vannak zavarodva a kevés fizetés miatt.

Mozdonyvezetők 3x annyit keresnek.

2021. febr. 24. 16:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!