Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen ügyben szoktak ilyen...

Milyen ügyben szoktak ilyen brutál módjára viselkedni a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegnap este hazaértem 23 óra körűl, kiszellőztettem a szobámban és ordibálást hallottam, kinéztem, kb.300 méterre torka szakadtjából kiabálta egy férfi, hogy "állj meg, állj meg rendőrség!" Aztán csnd, de közben a panel előtt két rendőrautó is elment, eggy behajtott a füves területre, messze lámpával világított vakaki be az óvoda udvarára, aztán megint felszólalt az ordítás, hogy "ott van, állj meg rendőrség!" Még k.anyázott is az ordibáló személy. Egy másik irányból is ment egy rendőrautó. Egyszer csak egy sima feketés autó elindult és két rendőr szirénázva, villogva utána, de még kb.5 perc múlva is hallottam a távolból a város túlsó részéről. Kb.20 másodperc alatt három kis utcányit tettek meg. Nem tudom mi lehetett, de annál az óvodánál szrmben van egy tízemeletes egyszobás garzon retkes ház aminek lakói 95% cigány. Nem tudom mi lehetett.


Milyen ügyben szoktak az előbb leírt módon a rendőrök viselkedni, ordítani stb?


Gondolom nem csak egy sima 20 ezer forint ellopása volt.



2021. febr. 23. 21:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Kamu. A rendőr nem fogja letegezni az illetőt, max azt mondhatta, hogy állJON meg.
2021. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!