Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az olyan ember, aki "törzsvend...

Az olyan ember, aki "törzsvendég" a rendőrségen, bíróságon, miért nem szégyelli?

Figyelt kérdés

Pontosabban vannak emberek, akik ha ilyen helyre kell többször terheltként menni, ég a bőr az arcukról, szégyellik.


Azonban van olyan ember, aki más többször kerűlt a hatóságokkal összetűzésbe, rendőrségre járkál gyanúsítottként, új ügyben tanúként, bíróságra is utazgat vádlottként és nem szégyelli. Nincs szégyene, felemelt fejjel megy, még néha el is mosolyodik.


Bizony vannak ilyen terheltek is.


Az ilyen terheltek miért nem szégyellik, hanem felemelt fővel mennek?


Aki ilyen helyzetbe kerűl az nem jó dolog, inkább szomorú, inkább sírni kéne az ilyenen mint mosolyogni.



2021. febr. 26. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
*már
2021. febr. 26. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy életérzés, ezt nem lehet leírni. A készenlétisek ismerik legjobban az arcomat.


Üdv,egy Fradi drukker.

2021. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Noèmi, fèlsz, hogy kiderül ugyanolyan ludas vagy, fenyegetőztèl Te is, fèlsz mi? Mikor a haverjaid elpártoltak Tőled, akkor kezedbe vetted a dolgokat ès Te is jelentettèl majd ez se volt elèg, meg is fenyegettèl...


Neked nincs szègyenèrzeted? Vigyorogva mentèl a Bíróságra, mikor más oda sírva megy.... Na szègyeld el Te magad, de gyorsan!

2021. febr. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 árokpart ***** válasza:
52%
Mert rengeteg olyan dologért büntetnek nálunk amiért máshol nem. Nyílván ha olyan ügyben terhelt valaki amit a világon mindenhol büntetnek és felháborító nyílván, hogy az nagy szégyen.
2021. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
4-es jól mondja, itt kèpesek 10 ezer ft-èrt perre menni mikor erkólcsi szempontbó nincs igaza vagy ha kimersz állni magadèrt egyből becsületsèrtèst vagy garázdaságot követsz el...
2021. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen, Magyarországon ha ki mersz állni magaeért, feljelntenk becsületsértésért meg rágalmazásért. Ami röhej, mondjuk valaki zaklat, megmondod, hagyjon békén, aztán feljelent becsületsértésért és/vagy rágalmazásért. Mimden második embert fel lehetne jelenteni ilyenért. Van, akinek semmi lelkiismerete...


Konkrétan ha valaki bánt téged Magyarországon, vissza sem szólhatsz, el sem küldheted a fenébe, senkinek nem mondhatsz semmit.


Aztán ez is büntető ügy, meg még akár házkutatást is tarthatnak miatta.

2021. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én a rendőrt is lelítottam, mert igazoltatott kajálás közben.

Odajött, kajáltam, mert ez a f...g Orbán megtiltotta, hogy a gyrosod megedd, csak elvitelre lehet, az utcán állva ettem meg, igazoltattak, kérdezték mondjam adataim. Mondtam. Azt mondták, ruha, csomagvizsgálás, oda kéne a kocsihoz jönni kipakolni mindent táskáb, zsebből. Erre mondtam, hogy rendben, majd ha ezt megettem. Azt mondták rakjam félre, majd utána. Nem teljesítettem kérésüket. Közöltem, hogy nem tagadom meg a jogszerű rdndőri intézkedést, csak megeszem és utána. Nem tetszett nekik, látták, hogy nem bírnak velem és megvárták míg megettem.


Ilyen határozottan kellene néha a rendőrséggel fellépni és visszábbállnak, úgyse visznek be.


Én megmondtam nekik, hogy megeszem, punktum és nyertem.

2021. febr. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!