Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet,Ha több boltba is...

Jó ötlet,Ha több boltba is járok vásárolni,hátha valahol találok olyan lányt akivel beszélgethetek?

Figyelt kérdés
Van néhány üzlet ahova rendszeresen járok vásárolni,de sajnos egyikben sem találkoztam olyan lánnyal,akivel jóba lettem volna.Tavaly egy gyorsétterembe,ahol törzsvendég voltam,jóba lettem az egyik ott dolgozó lánnyal,de sajnos kilépett már és barátja is van.Járjam az üzleteket,legyek sok helyen visszatérő vevő,hátha így találok olyan lányt,akivel jóba lehetek?Vagy ez rossz ötlet?

2020. szept. 7. 23:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg három olyan élelmiszerbolt van ahol rendszeresen vásárolok.De sajnos egyikben sem találtam barátnőre.
2020. szept. 7. 23:08
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Társkeresővel nem próbálkoztál vagy Facebook-on? Mert a húgom az utóbbin jött össze a barátjával.


Ez a boltba menősdi hát nem tudom, random szólítasz le nőket vagy nem tudom ez hogy működne.

2020. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
???? Nem is értem alapvetően a stratégiát... :D de ez nagyon vicces. Amúgy kérdező, ha esetleg mégis komoly... szerintem hanyagold ezt a boltban ismerkedést. Nagyon creepy és most vírus idején őszintén szólva nem is biztos, h jónéven veszik... nincs baráti társaságod? Vagy valami környezet/hobbi (tánc, sport...stb) ahol nemcsak találkozni van lehetőség, de mindjárt beszédtéma/közös pont is lenne?
2020. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 eladókkal,ott dolgozókkal beszélgetnénk.Nem az ott vásároló lányokkal.
2020. szept. 7. 23:55
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Boltokban mindenki vásárolni szeretne, a dolgozók pedig végezni a munkájukat. Már ne haragudj de te nem vagy százas.
2020. szept. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett már meg eladó lány, egy helyi kisboltban. De nem kezdeményeztem. Ki tudja, hogy azért kedves-e, hogy bejövök neki, vagy ki van adva nekik, hogy minden vásárlóval legyenek kedvesek. Gyönyörű szemei voltak, meg az alakja is bomba volt. A bolt megszűnt, ő meg átment máshová dolgozni. Jobb is, hogy nem nyitottam felé, mert kiderült van egy 5-6 éves kislánya, meg egy elég durva kinézetű roma exférje, akitől elvált ugyan, de úgy tűnt mintha még szeretnék egymást, mikor láttam őket.
2020. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#3 nem járok táncolni és nem is sportolok.Lehet a boltban ismerkedni,Ha olyan a lány és ha éppen ráér,nincs sok vásárló.Azt hiszem keresek egy negyedik boltot is ahová rendszeresen járni fogok.Hátha ott lesz szerencsém.
2020. szept. 8. 00:05
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 igen vásárolni akarnak,de vannak férfiak akik ha meglátják hogy csinos az eladólány,mindjárt flörtölnek vele.
2020. szept. 8. 00:12
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hülyeség, inkább járj el valami szakkörre, klubba vagy ilyesmi helyre.
2020. szept. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező igen de az csak ilyen szokásos pár perces flörtöl, mint mondjuk a pultoslányokkal szórakozóhelyen (csak nyilvàn szelídebb formában). A válaszod alapján én is az mondom, nem vagy százas...hagy az eladókat, nem azért vannak ott, hogy mindenféle hülye rajtuk élje ki magát, vagy zaklassa. Elvétve lehet 1-2 szerencsés eset, de nem ez a jellemző. Inkàbb keress hobbit vagy valami társaságot, ahogy előttem is írták. Ha így folytatod még az is lehet, hogy jelentik a neved/arcod és végig fog futni a híred a boltokban és végül kitiltanak. Én azért ãtgondolnám ezt a dolgot. Nyiss inkább a világra kicsit.
2020. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!