Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megnézett vajon a nyomozó...

Megnézett vajon a nyomozó korábban facebookon onnan tudhatta vagy amúgy is megkérdezte volna-e politikai dolgot?

Figyelt kérdés

Péntek este gyanusitottként hallgattak ki a városi kapitányságon, mert februárban bementem a Poffice oktatási központba és pénzt vittem el, meg még több helyről.


Lényeg:

A nyomozó kérdezte, hogy van e valami politikai párt akit kedvelek, akinek az oldalán állok, mondtam igen van én a jobbikot szeretem. Azt mindtaő is, ebbe egyetértünk.


Miért kérdezte vajon, mikor az ügy szempontjábol irreleváns?

Megnézte vajon a facebookom előtte vagy, nem?


Mert facebookon a kedvenceim között van a Jobbik is.



2021. márc. 8. 21:28
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

A debreceni lopási ügyembe még nincs bírói szakaszban.

A békéscsabai ügy van bírói szakban.


Debrecenbe a sátorügy most kerűl majd megküldésre az ügyészségnek, kb.2 hét és lezárul a rendőrsègi szakasz.


A pénteki ügyem is a Poffice-os is debreceni, az most indult és még tart hónapokig. Itt nincs és nem is volt bíró.

2021. márc. 9. 01:41
 12/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gyógyós sem.

Az eredményem:

Teljesen beszámítható.

2021. márc. 9. 01:42
 13/26 anonim ***** válasza:

Akkor miért lopsz?


Nincs pénz kajára vagy csak úgy?

2021. márc. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Közmunkás vagy?
2021. márc. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Mivel több ügyed megy egyszerre és már harmadik alkalommal lopsz.. újra és újra..elrendelték volna az előzetes letartóztatást a bűnismétlés eshetősége miatt.


Szóval felesleges hazudnod már.

2021. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező egy imposztor, Levikére nem jellemző ez a stílus.
2021. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15!


De nem rendelték el mégcsak őrízetbe se vettek.


Sz@ros 67.500 forintrol van szó nem 67 millióról, meg nem vagyok bűnszervezet tagja.

2021. márc. 9. 19:27
 18/26 anonim ***** válasza:
Na igen. De mivel folyamatosan lopsz ... és már több különböző bírósági pered is megy ... ilyenkor már visznek befelé, mert újra és újra lopni fogsz.
2021. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ja... és amúgy ez a halmazati a többi ügyedet is befolyásolja csak szólok ... :). Tehát a bíró már nem lehet arra hivaktozni hogy "megbántam, nem fordul elő többet duma" ...
2021. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De nem vettek őrízetbe.
2021. márc. 9. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!