Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr a tegeződést fel...

A rendőr a tegeződést fel fogja vajon függeszteni?

Figyelt kérdés

Március 5-én előállítottak a rendőrségre és amikor a nyomozó megjött, akkor felmentünk, hogy kihallgasson, meggyanúsítson.


Amikor az irodába felértünk, akkor kérdezte, hogy mivel Ő idősebb, tegeződhetünk-e, feleltem -igen-. Kezetfogtunk és mindta, hogy "szia".


Amikor leűltünk, mindenféle jót mondott rólam, hogy látta az előző orvosi véleményem és semmi bajom nincs, én egy korrekt rendes ember vagyok, bár mindenki ilyen lenne. Ezt Ő mondta.


Azonban azóta találkoztunk háromszor és az idő haladtával kicsit mogorvább kezd lenni. Nyilván meggyanúsított négy helyszínen történt cselekménnyel és, hogy bevallottam, ilyenekkel jön, hogy "kivele, hovamentem még be..."


(Taktika, amit én amúgy ismerek)


Az érdekelne, hogy mostmár majd nem tud újabb balhét kiszedni belőlem, így várható vajon, hogy azt fogja mondani esetlegesen, hogy mostmár magázódjunk, vagy egész eljárás alatt tegeződünk?



2021. márc. 15. 14:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogy szokott ez lenni, mi a gyakorlat?
2021. márc. 15. 14:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
en ilyet alapbol nehezen tudok elkepzelni hogy egy gyanusitottal valaki elkezd bratyizni. lehet hogy elkezd magazni majd, hogy ezzel is tavolsagot tartson kozottetek
2021. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megint túl sok volt az NCIS a tévében?
2021. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismered a taktikákat levike.
2021. márc. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogynem.


Csak a multkor azért vallottam be mindent, mert a kamera nem lát be az öltözőbe, mondhattam volna, hogy én csak a wc-re mentem be, ami az öltözőből is nyílik, de azért is nem tagadok, mert a sportoló lányok átöltöztek, együtt mentek be a tornacsarnokba, senki nem volt kint az öltözőbe az edzés alatt, oda együtt érkeztek visdza edzés végén, és elég életszerűtlen lenne, egymást meglopni, mikor ott van mindenki. Csak én voltam bent egyedűl edzés közbe.


A leírtak alapján kár tagadni. Mert, ha egyenként, ki-be jöttek volna néha a játékosok, akkor már nem feltétken én, hanem a játékostárs is lenyulhatta a pénzt, de csak én voltam bent.


Tehát ezért vallottam be.

Végig ott voltam míg játszottak, senki nem ment be csak én.

2021. márc. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!