Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha tudatában vagyok olyan...

Ha tudatában vagyok olyan embernek, aki szokott zártkörű bulikat szervezni ittlakó/átutazó üzletemberek, külföldiek számára, akik fizetnek is ezért a szolgáltatásért, ami jelenleg persze tilos, hol jelentsem be?

Figyelt kérdés

Ráadásul illegálisan, bejelentés nélkül foglalkoztat hostesseket is, akiket KP-ban fizet ki (vagy sehogy).

Nem rendszeresek ezek a bulik, csak ha éppen van pár vendég, aki jelzi szándékát, hogy jönni akar.

Névtelenül tehető bejelentés akkor, amikor tudom, hogy bulit tartanak, vagy ha mégsem kerül megrendezésre a buli, engem felelősségre vonnak téves riasztásért? Igazából csak annyi kéne, hogy lenéznek az éppen arra járőröző rendőrök... Hogyan kivitelezhető ez?


(Negatív kommenteket nem kérek, megvan az okom rá, hogy jelentsem ezt a személyt a hatóságoknak, rosszabb dolgokat is elkövetett már.)


2021. márc. 22. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ha nagyon feljelentgetni akarsz, szolj a rendoroknek hogy nagy a zaj a szomszedben. ha nem szomszedod az illeto, akkor mar kicsit problemasabb a dolog, azert valoszinu nem fognak keszenletben allni a haza elott, hatha lesz buli
2021. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Már hanyadik provokálós kérdést írod ki, ugyanebben a témában?

Jár a keksz és simi a buksidra.

Siess mert anyu mindjárt hozza a forró kakaódat is a szobádba.

2021. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, kirol beszeltek ti, de eddig egy kerdesem se volt ebben a temakorben. mindenesetre a provokalo hozzaszoloknak ment a jelentes + lepontozast, tovabbi ERTELMES hozzaszolast szivesen fogadok!
2021. márc. 22. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Aztan van-e ereszcsatorna az ablak kozeleben?
2021. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!