Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Törvényes az ilyen agresszív,...

Törvényes az ilyen agresszív, és trágár megnyilvánulás?

Figyelt kérdés
Egy többsávös kereszteződésben nem láttam hogy jön mögöttem egy motoros és sávot váltottam előtte. Erre agresszíven dudálni kezdett és a középső ujját mutogatta. Nemsokmal mögöttunk volt egy járőr is, aki tanúja volt az egésznek, megállított mindkettőnket. A motoros még ekkoris agresszíven kiabált és csúnyán beszélt velem, mindezt a rendőr jelenlétében. Én kaptam egy 15ezres birságot pedig nem is történt balest, a motorost pedig elengedte. Óké, elismerem hogy figyelmetlen voltam, de azt hogy hagyhatják szó nélkül ha valali az utcán obszcén szavakkal üvöltözik?

2021. márc. 22. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A 15 ezerből 5 ezret a motoros helyett is te fizetted ki.
2021. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos szeret motorozni a rendőr.
2021. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
idexeltél?
2021. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őszintén már nem emlékszem, hogy akkor pont indexeltem-e, de szoktam.
2021. márc. 22. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok motoros, de meg tudom érteni őt. Ugyanebben a szituban, ugyanaz az ember ha autóval jön mögötted, talán lazán tolerálta volna, hogy élé vágsz. De így védtelnül az életére törtél, mivel baleset esetén őt nem védi bádogbódé.
2021. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha te voltál a hunyó, akkor én is pipa lettem volna rád

egy motoros.

2021. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valóban nem védi a badogbode, de az ő döntése hogy motorra ül.

Ha kockáztat a gyorsabb haladasert ne rinyaljon naponta hogy az "életére törnek", tonnás vasak között megy vedtelenul, mit vár..

Az emberek meg gyakran figyelmetlenek, ez úgyse fog javulni.

2021. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Kresz-ben nincsen olyan "szabály",hogy ha káromkodik a másik fél,akkor bírság,vagy eltöltendő. Valóban én sem szeretem ha velem ordítoznak,mert hibáztam,de azért a motorost is meg tudom érteni.
2021. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!