Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha kaptam 1 év próbaidőt, és...

Ha kaptam 1 év próbaidőt, és ha lejár, akkor utána jelentkezek rendőrnek, börtönőrnek, felvesznek-e?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem, hiszen ez bekerül az erkölcsi bizonyítványodba, ami így nem lesz "tiszta"...
2010. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hinni nem az életbe kell :) látom te is valami okos vagy :D
2010. aug. 19. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
baromira nem lehetsz rendőr vaze
2010. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
37%
álmaidban lehetsz csak nagyon akarni kell:D nem is értem hogy jut valakinek az eszébe hogy 1 év próba idő után rendőr akar lenni
2010. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
rendőr semmiképpen sem lehetsz.
2010. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kokas Lajos ***** válasza:

Beszélj egy ügyvéddel. Vannak olyan esetek, hogy valaki fiatalon, forró fejjel elkövet valamit azért büntetést kap, amit letölt. Erkölcsi bizonyítványa is tiszta lesz egy idő után, hiszen ez a lényege a büntetésnek, hogy olyanná változtassa az embert, akinek soha többet nem jut eszébe bűnt elkövetni, akkor meg miért kéne megbélyegezve élnie???? Létezik olyan jogintézmény, hogy mentesit az elkövetett bűnök következményeitől és tiszta erkölcsit kaphatsz!

Ja és ne feledjük el, hogy rablóból lesz a legjobb pandúr!!!! Inkább legyenek bűnözőböl lett becsületes rendőrök, mint becsületes rendőrökből, bűnözők!

2010. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erkölcsi nem elég, feddhetetlenségi kell. Aláírod, hogy kutathatnak a magánéletedben.
2010. aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy lehetsz-e rendőr, de az erkölcsibe nem kerül bele:

"a hatályos törvények értelmében az erkölcsi bizonyítványban sem a pénzbírságot - feltéve hogy azt kifizették -, sem a próbára bocsátást nem tüntetik fel. Utóbbit ugyanis nem tekintik olyan súlyúnak, hogy arról számot kéne adni a tiszta múltat igazoló okiratban."

2010. aug. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
25%

helo


én próbaidőn vok 1 éve, még van belőle 1 év mert 2 évet kaptam, és felvettek miskolcra a rendőr suliba, szval a próbaidő nem gond, attól még lehetsz rendőr.

2010. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
72%
Én próbaidőn vagyok hárommiliárdos sikkasztásért, és jövő hónapban neveznek ki az MNB elnökének. Ugye milyen jó ebben az országban élni korcstársaim? :)
2010. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!