Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kellett vajon ahhoz...

Mit kellett vajon ahhoz elkövetnie egy embernek hogy 7 évet kapjon Sopronkőhidán?

Figyelt kérdés
Mert tudom hogy ott komolyabb bűnözők töltik büntetésüket
2010. aug. 19. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok bűncselekmény van amiért több mint 7 év jár... Emberiség elleniek, élet elleniek, testi épség elleniek ha súlyosabbak... Btk-ban meg tudod nézni.
2010. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hülyeségeket írtok, a börtönök ugyanúgy tele vannak cigányokkal mint magyarokkal... Nincs különbség, nem tudom miért hiszi azt mindenki hogy a cigányok megúsznak mindent.. Valószínűleg a média sugallja.
2010. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

" a börtönök ugyanúgy tele vannak cigányokkal mint magyarokkal... Nincs különbség"


Tehát minden 10 börtönben lévő emberből 1 cigány? Vagy 10-ből 5? Vagy 10-ből 9?

Ha nincs különbség, akkor az arányukat tekintve a társadalomban 10% alatti, tehát 10-ből 1 lehetne. Mindenki tudja, hogy ez nem igaz. Az "ugyanúgy tele van" azt jelenti, hogy fele-fele? Akkro viszont már arányait tekintve van probléma a cigányokkal, nem? Viszont körülnézel bármelyik börtönben, nem fele-fele lesz az arány. Nem 10-ből 9, de ahhoz lesz közelebb. Tehát akármennyire is el akarják mismásolni a dolgot, igenis óriűsi probléma a cigányok bűnözése.

2010. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy nem probléma... Egyáltalán nem. Csak azt nem értem miért kell azt mondogatni hogy a cigányok megússzák a büntetést. Nem tudok pontos arányt, arra céloztam hogy arányaiban annyi a cigány börtönben, mint a nem cigány
2010. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyban gondolkozni, elég lesz ha kétségbe vonod a ''holokauszt'' 60 milliárd áldozatát. De lehet, hogy ezért a válaszért is simán megkapom a 7 évet, már ha nem mindjárt Guantanamo a végállomás...
2010. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt elég nehezen, mivel ez 3 évig terjedő szabadságvesztéssel járhat csak. És nagy nyilvánosság előtt kell elkövetni. Amúgy letöltendőt nem nagyon fognak ezért adni (sajnos).
2010. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy az idézőjeles holokausztért meg is érdemelnéd.
2010. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!