Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tiszthelyettesből lehet tiszt...

Tiszthelyettesből lehet tiszt egy idő után, ha szerez egy civil diplomát?

Figyelt kérdés
Vagy diplomával se lenne semmi esélye arra, hogy egyszer tiszt legyen?

2021. márc. 31. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Sajnos nem igen engedik el a rendőröket tisztire mert kevés az alacsonyabb beosztású rendőr és hiába csinálsz mondjuk egy bölcsész diplomát nem engednek el a főnökeid tisztire mert kell a járőr meg ez az. Sajnos egyik haver akart ilyennel próbálkozni, hogy elmegy turisztika szakra csinál egy diplomát aztán majd átképzik de nem sajnos
2021. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
De, van esély, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Kar, Rendvédelmi szervező szakirányú továbbképzési szak levelező tagozatán. De ehhez kell az országos rendőrfőkapitány támogató nyilatkozata, meg hogy a beiskolázó rendvédelmi szerv a képzés költségét átvállalja. Meg legyen a beiskolázó szervnél az állománytáblájukban betöltetlen tiszti hely.
2021. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, értem. És ha valaki úgy megy tiszthelyettesire, hogy már rendelkezik egy bármilyen civil diplomával? Ez esetben előbb-utóbb lehet tiszt NKE-s tiszti képzés nélkül?
2021. márc. 31. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Túlképzettként nem veszik föl tiszthelyettesi suliba.


Országos rendőrfőkapitányi támogató nyilatkozatot elérni egy helyi szerv tiszthelyettesének meg kemény dió, hacsak nem csókos.

2021. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

"Oh, értem. És ha valaki úgy megy tiszthelyettesire, hogy már rendelkezik egy bármilyen civil diplomával? Ez esetben előbb-utóbb lehet tiszt NKE-s tiszti képzés nélkül?"


Nem.

2021. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!