Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ugye ezt Ő nem fogja megúszni?

Ugye ezt Ő nem fogja megúszni?

Figyelt kérdés

Van egy régi haragosom, egy lány, akivel évek óta vitában vagyunk...


Volt több bírósági ügyünk, de most megfenyegetett a Facebookon, hogy elintéz, feljelentettem, de egy másik rendőrségen, nem ott ahol az ügyeink eddig vtak...


Először megtagadta a vallomás tételt, de utána elküldte az eddigi összes ügyeink aktáját...


Ez azt jelenti, hogy azért, mert több ügyem volt miattuk, nyugodtan megfenyegethet, megússza a dolgot? :'(


Nincsenek barátaim, a faluban lekööpnek az aljas hazugságai miatt, elakarok innen költözni jó messzire, de előtte szeretném, ha a bűnökért amit tett, büntetést kapna... :'(



2021. ápr. 2. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért utál téged az a másik lány? Miket költött Rólad?

Egyébként miatta kár elveszteni az előtted álló időből. Költözz el nyugodtan, majd emberére akad őkelme. Ha nem már veled nem lehet, akkor másokkal fog összeakaszkodni. Egyszer eljut a pofonfához.

2021. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!


Kamasz koromban hasonló, de sokkal durvább helyzetben voltam, még rendőrségen is voltak jópáran. Én is bíróságra akartam menni.


Eredmény: Nagy büdös semmi.

Soha nem fogod őket bíróságra juttatni, bármit viszel be.

Én egyszer olyan videót is mutattam, ahol vascsővel esnek nekem.


Tanácsom: Hagyd őket, és passzív ellenállás.

+ Tégy egy szívességet magadnak meg az én emlékemre: köpj le már kékpatkányt.

2021. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
(Pár*)
2021. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

,,köpj le már kékpatkányt"


Ez mit akar jelenteni?

2021. ápr. 2. 16:57
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
A bírósági ügyekre rá fog menni a gatyád. Ezen kívül személyes problémára nem a rendőrség és a bíróság a megoldás. Ebben a legnehezebb törvényes döntést hozni. Kerek-perec megmondom őszintén, én még gerinctelenségnek is gondolom azt, ha valaki egyszerű sértettség, illetve üres fenyegetőzés esetén a rendőrökhöz szalad sírni. Nem azt mondom, hogy te ilyen vagy (hiszen honnan tudnám?), én csak javaslom, hogy ne legyél ilyen. Ha probléma van, akkor első, hogy meg kell próbálni leülni és beszélni az illetővel. Mondjuk ezt már buktad, de akkor marad a "B" terv, hogy elköltözöl jó messzire és békén hagyod. Te akkor leszel több nála emberileg, ha vele ellentétben te nem teszel keresztbe neki. Talán már olyan stádiumban van ez az egész, ahonnan te mindenképp rosszul fogsz kijönni a végén. Hiszen lehet, hogy a lányt megrovásban részesítik, de legfeljebb pénzbírságot, a tárgyalások fizetését, vagy felfüggesztettet kap (arra is nagy esély van, hogy semmi se lesz vele, ha jól játszik áldozatot). De végül mindenki rajtad fog röhögni, főleg, hogy ha esetleg mégis neked kell fizetned a költségeket (erre több esélyt látok). Az lenne a legjobb, ha tényleg elköltöznél, letiltanád a Facebook-on a csajt, visszamondanád az ügyeket, majd amikor nyugalomba kerülsz újra, bölcsen levonnád a tanulságokat, és elfelejtenéd az egészet. A lányt pedig hagyd békén, bármit is tett, illetve tesz, ahová mész, oda úgyse megy utánad, ha sunyiba mész el.
2021. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kékpatkányok= rendőrség.
2021. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezeken már túl vagyunk, évekkel ezelőtt több ügyünk volt, ezek már lezárt ügyek, azonban most 2 hónapja megfenyegetett a Facebookon... komolyan, tűrnöm kell, hogy fenyeget, mert nem csinálnak Vele semmit?


Közvádas eljárást Bíróság nélkül csak közvetítői eljárásban lehet lezárni, nah már most az ilyen emberekkel, ezzel az ember típussal nem lehet leülni beszélgetni...


Abban igazad van, hogy kiröhögnek, itt a faluban, 30 km-re a csaj lakhelyétől Mindenki Neki ad igazat, volt olyan, hogy leköptek az utcán, pedig ezt az egész zaklatásos sztorit Ő kezdte el!

2021. ápr. 2. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az már megint, Jani?
2021. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5 -> Kérdező


Megértelek, tudom, hogy szar a helyzet. Nekem is volt személyes problémám valakivel, és én is feljelentettem érzelmi elvakultságomban a rendőrségnél. Csak aztán gondoltam egyet és még időben visszavontam. Miért? Azért, mert bár gyűlölöm azt a személyt, aki olyan nekem, mint neked ez a lány, de rájöttem, hogy nincs se pénzem, se időm, se energiám bírósági tárgyalásokra, ezen kívül a másik személy ugyanúgy hergelt ellenem embereket (felnagyított, vagy kitalált problémákkal, tehát ugyanúgy rágalmazott és becsületet sértett) és már így is röhögött rajtam mindenki a szomszédságban. Arról nem is beszélve, hogy féltem attól, hogy a másik személy esetleg olyan ellenvádat hoz fel ellenem, hogy azután még én ütöm meg a bokám. Hagytam az egészet a francba, azóta én is, meg a másik fél is lenyugodott, én levontam a tanulságokat és próbálok mindent megtenni azért, hogy ne legyen megint baj (eddig sikerrel). Ezért javasoltam neked azt, hogy bármit is csinál ez a hülye liba, maradj meg defenzívként. Ne támadj vissza, magadat védjed. Hidd el, semmi értelme visszatámadni, jól ismerem ezt az emberfajtát, akivel viaskodsz. És mondanom se kell, hogy undorítónak tartom az ilyeneket. De a másik végletet is elítélem, vagyis azt a személyt, aki ilyen "semmiség", avagy "személyes konfliktus" miatt szalad a rendőrségre. Ezen kívül szerény véleményem szerint egy ilyesféle problémakör nem tartozik a rendőrségre. Ő nem fog leállni, addig fogja csinálni, amíg neked nem gurul el a gyógyszered, vagy ki nem nyírod magad. Őt nem fogja érdekelni, hogy hova hívják be, ott el fogja játszani az áldozatot, közben megy az értékes életidőd, pénzed és energiád is. A legvégén pedig a csaj úgy is jobban fog kijönni. Sajnos ez az igazság. Tényleg azt tudom csak javasolni, hogy költözz el mindenképp, de amíg ez nem megy, mondj vissza minden folyamatban lévő ügyet, tiltsd le a csajt mindenhol és rakd magad passzívba pár hétig. Csak próbáld meg, hátha. Ne mutass gyengeséget, haragot, bosszúszomjat ez előtt az ember előtt, mert ez élteti őt. Húzd meg magad egy kicsit, hátha lecsillapodik az egész.

2021. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Hasonló helyzetben vagyok én is, tényleg az ilyen rohadék tetves férgek az ember körül le tudják szívni az energiáit és semmiféle rendőrségi vagy egyéb hathatós segítségre nem lehet számítani, sőt! Azért az érdekes, hogy itt Magyarországon az emberekkel a szomszédaik bármit büntetlenül megtehetnek, folyamatosan privokálhatnak, hogy még te kerüljél a végén bajba. Én arra a következtetésre jutottam, hogy ez azért van, mert a költözésekből egy bizonyos embercsoport, a jogászok, ügyvédek nagyon jól meg tudnak élni, egy ház eladása egy csomó egyéb költséggel jár, ügyvédi, közvetítői díj, mindenféle illetékek satöbbi satöbbi. Az ilyen kényszerű költözésekből sok rohadék ember gazdagszik meg, a szemét söpredék szomszédok meg az ember energiáját, életenergiáját lopják.
2021. ápr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!