Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt komolyan gondolta a...

Ezt komolyan gondolta a rendőr, hogy be akart ilyen piti dolog miatt vinni?

Figyelt kérdés
Tegnap megáll a rendőr és kiszó, hogy "Uram hol a maszk", én pedig mondtam, hogy "Talán először jó napot, de nem szeretem az ilyen birka embereket". Igen ezt így kimondtam, ahogy írtam, de má bánom és azt mondta, hogy jó, szállnak be, bevisznek. Mikor mondtam, hogy oké, akkor meg lehettek róla és mondták, hogy legszívesebben bevinnének, de inkább fel jelentenek hogy nem volt maszk rajtam utcán. Felettem a maszkot és mondtam, hogy először nem-e az következik, hogy helyszíni bírság és, ha nem fogadom el, akkor feljelentést. Erre azt mondta, hogy nem, ők inkább nem szabnak ki helyszínit, hanem automatikusan fel jelentenek. Eltérés a személyi és mentek tovább, köszöntek és gúnyosan mondták, hogy viszlát, megfelel a köszönés. Ezt komolyan gondolta a rendőr, hogy azért be akart vinni, mert kimondtam egy nem kellemes mondatot?

2021. ápr. 4. 16:47
1 2
 1/12 Fsms ***** válasza:
27%
Szívatott. Ok is érzékenyebbek a vírus alatt.
2021. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek a helyesírási hibákért.
2021. ápr. 4. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Komolyan, ezek ilyen ganajok.
2021. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Micimacko67 ***** válasza:
62%
Tudod kérdező, ez a beszólás, hogy lebirkáztad a rendőróket kb 150 ezer forintodba fog kerülni. Megéri nagypofájúnak lenni?
2021. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Levike!


A történeted annyira, de annyira életszerűtlen, hogy az már fáj!


Maradj a jogi kérdéseknél. Azokat hihetőbben tudod előadni.

2021. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Már megint vissza tért az a kérdező aki kamu kérdéseket tett fel a rendőrökkel kapcsolatban?Hol voltál eddig?
2021. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Az ápolók még mindig elfelejtették bezárni Levike kórtermének ajtaját.
2021. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Simán feljelenthet azonnal. Semmi nem tiltja.
2021. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Dolgozni kéne műszakozni, kevesebb beteg lenne. Azért van sok beteg ,mert sokat agyalnak az emberek.
2021. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
" de nem szeretem az ilyen birka embereket" Van, ahol ez 8 napon túl gyógyul.
2021. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!