Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek ezért legközelebb...

Szerintetek ezért legközelebb megbüntethet a rendőr?

Figyelt kérdés

Tehát az történt, hogy pár napja mentem haza munkából autóval már későn este. Kint nagyon hideg volt ezért kicsit rá vettem a fűtést és a melegben valahogy elengedtem magam és mivel egyedül voltam a kocsiban mondjuk úgy galambokat eregettem. Előtte ilyen tejes dolgot ittam tehát eléggé savanyú volt, de nem volt kedvem lehúzni az ablakot meg hát úgy is hozzá szokik az orrom és egy idő után már nem is éreztem. És egyre többször kellett...

Viszont megállított a rendőr mert ugye már a kijárási tilalom után voltunk. Megálltam lehúztam az ablakot és akkor esett le, hogy mit csináltam. Ugyan is a rendőr ahogy közelebb hajolt mondta, hogy jóestét és elkezdett hunyorogni meg azt mondta, hogy fuh. Aztán elkérte a munkáltatóimat. Viszont legközelebb félek megbüntet ha megint ráengedem a fingszagot. Most is gyanúsan hamar elengedett.


2021. ápr. 9. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Nagyon hülye vagy :-D

2021. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem gondolom, hogy a rendőröknek közük lenne ahhoz, hogy ki mennyit fingik a kocsijában.

Ugyanis a fing még nem veszélyeztet semmit a közúton.

Ha meg megfújatna, akkor is kiderülne, hogy nem fogyasztottál alkoholt (UGYE???).

És elenged, mert nincs oka a büntetésre.

2021. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy a vezetési szabályokat tartsd be, a többi a rendőröket nem érdekli.
2021. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas forma vagy 😆😆😆😆
2021. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne aggódj emiatt nem büntethet meg, mivel egy jogszabályt sem sértesz meg azzal ha telefingod a kocsidat. De esetleg ha legközelebb ilyen adódik, inkább tekerd le az anyós felőli ablakot hogy ott menjen ki a bűz és ne a rendőrt találja telibe.
2021. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!