Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma délután a Margitszigeten...

Ma délután a Margitszigeten levő emberek kb 35-40%-án nem volt maszk és csoportokban is voltak. A legközelebbi ilyen esetben érdemes rendőrségi bejelentést tenni a védelmi szabályok megszegése miatt? Mekkora a büntetési tétel, elég elrettentő?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Múlt pénteken voltunk a Szépkilátónál. Csak a férjemen és rajtam volt maszk...
2021. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Eleg elrettento ... a gondolkodasod. Ezt tanitjak valahol? :DDD
2021. ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Az zöldterület, nem? A szigeti ligetben kirándulás meg sportolás. Mire fel hívnál rendőrt?
2021. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Én tömegben mindig felteszem a maszkot, mert nem tudom, hogy kit zavar és kit nem, ha esetleg nem tenném fel, de ettől függetlenül az ilyen besugó lelkületű, rosszindulatú, hatalom s*ggét nyaló, okoskodó emberektől a plafonra mászok. Gondolom te voltál a suliban is az a diák, aki emlékeztette a tanárt, hogy ma felmérőt kell írni.
2021. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
... aki pesten lakik :DDD
2021. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

#1


Egészségetekre. 😄


Zöldterületen elvileg nem kell, ugye?

2021. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Megunta a többség a hisztit. Én örültem ma a városban sétálva, hogy arcokat, élő embereket láttam, és nem vegetáló, kiüresedett maszkokat.


1 éve megy a hiszti, a távolságtartás, a maszkozás, a korlátozások bármilyen érdemi eredmény nélkül. Érthető, hogy a többség besokallt.

2021. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nos, valaki a közösségi oldalra egy 14 fős képet rakott fel, ahol senki nem visel maszkot, úgyhogy az arcukat is adják hozzá. Én mindenesetre ezt lementem és továbbítom az illetékeseknek. :)
2021. ápr. 10. 23:23
 9/20 A kérdező kommentje:

#8


Undorító. Ez nem hiszti, hanem egy komoly világjárvány. Vannak törvények és szabályok, amiket be kell tartani. Én továbbra is MINDENT megteszek, hogy az ilyen semmirekellő, már-már gyilkosnak mondható, nemtörődöm embereket megbüntessék. Hívtam már ki rendőrt nem egyszer és ezután is fogok.

2021. ápr. 10. 23:32
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Ment a pacsi, ügyes vagy, imádtak volna a Kádár-korszakban. A mentősöket is te jelentetted fel, amiért volt képük megállni ebédelni?
2021. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!