Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most a gyakorlatban mennyire...

Most a gyakorlatban mennyire veszik szigorúan a közterületi maszkviselést?

Figyelt kérdés
halottam meg olvastam (itt a GYK-n is) rémtörténeteket, de jelenleg mi a gyakorlat? El merjek egy fagyit nyalni közterületen?

2021. ápr. 29. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire
2021. ápr. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
A mi városunkban pl nem nézik, mióta kötelező egyszer nem volt rajtam, és már nem egyszer találkoztam rendőrrel az utcán.
2021. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
étkezéshez le lehet venni - mindig is kivétel volt! a fagyizás is étkezésnek számít.
2021. ápr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

hármas: Akkor húsvétkor miért bírságoltak egész családokat közterületi étkezésért Balatonfüreden?


[link]


Vagy ez helyi szabályzás akkor?

2021. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

Amikor majd maszk nelkul fogsz maszkalni es talalkozol egy rendorrel vagy kozteressel, azonnal ki is fog derulni a valasz.

Szabaly szerint hordani kellene ...

2021. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez jogos kérdés, mert ha a fagyis kinyithatott, akkor nem szabadna bírságolni a fagyi közterületen történő elfogyasztása miatt. Ha pedig szabályellenes a közterületi fagyizás, akkor miért engedték kinyitni a fagyiárusokat? Aki ott megveszi egy ostyatölcsérben a fagyit, az nem tudja hazavinni és otthon megenni!
2021. ápr. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Elsetalhatsz a parkoloba es beulhetsz az autodba, hogy elfogyaszd a fagylaltot ... de amugy poharban es hotarto dobozba is lehet kerni a fagyit ... es meg az ostyat is hazavihetd.
2021. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Goldmund: karácsony előtt Székesfehérváron esténként a Belváros tele volt forraltborozókkal, nappal meg egy 17 éves srácot 5000 forintra büntettek, mert bele mert kortyolni egy üveg kólába.
2021. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
4: lehet helyi szabályozás.... Az önkormányzatok hatáskörében van a maszkviselési szabályzat. Van, ahol csak a sűrűn lakott részeken kötelező (nálunk, XII. kerület) - és van ahol az egész kerület/város/falu teljes területén.
2021. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

6: kb. napi szinten fagyizunk a Kelenföldi pályaudvarnál az ERdősnél. Tömegek állnak sorba, és fagyiznak, már több hete. Még rendőröket is láttam sorba állni.

Soha senkit nem vegzáltak.

Ugyanez Kelenvölgyben az Édes Álom előtt...

2021. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!