Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szomszédom illegálisan...

A szomszédom illegálisan átalakított (tunin) autóval jár. Rá hívhatom a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Nagyon bosszant engem. Illegálisan át van alakítva a autója ami egy bmw. Alacsonyabban van mint kéne és nagy hangja van. Semmiképp sem természetes! Fedélzeti kamerával szoktam figyelgetni a szomszédomat és a megengedettel jóval magasabb sebességgel jár és kockázatós bunkó manővereket szokott csinálni. Meg folyton megelőz.


Legközelebb ráhívhatom a rendőrőket ahogy rajta kapom?


Szemtől szembe normális vagyok vele de. A háta mögött gyűlölöm.



2021. máj. 5. 17:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne

A barátságos szomszéd nagyon sokat ér.

Szerintem beszéld meg vele és legyél vele toleráns a perelgetés csak roszat szül.

Vagy vegyél egy rx-8 és olyan irigy lesz hogy megy a vas telepre a bömbös. ;)

2021. máj. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én szabályosan közlekedem!
2021. máj. 5. 17:52
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Igazi házmester mentalitás. Honnan tudod hogy nincs rá papírja? Az hogy alacsonyabban van mint kéne meg hangos, az nem jelent semmit, gyárilag is van ültetés, papírozható (pl Mtech), bizonylatos kipuf is van, ami gyárinál hangosabb.
2021. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Lekérdeztem az autót részletesen és nincs beírva semmi.
2021. máj. 5. 17:55
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

A vamzereket, férgeket, besúgókat, házmestereket mindenhol rühellik.

Ráadásul gerinced sincs mert bevallottan kétszínüsködsz.

2021. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Ne kérlek

Miért lesz jobb neked ha be pereled?

2021. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
ez nyílvánvalóan provokatív kamu kérdés...
2021. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

#7 ez ilyen dögöljön meg a szomszéd tehene életérzés tudod.


Csak aztán nehogy leesen a visszapillantója időnként, vagy kiderüljön hogy a házán valami szabálytalan és bonthatja le.

2021. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Régen azért kreatívabbak voltak az emberek, még volt olyan, hogy bepereled a szomszédodat. Ma már csak rendőrt akarnak hívni mindenkire...
2021. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Karen,

Most hogy már jól megneveltél mindenkit a belső sávban ( https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__kozlekedesbiztons.. majd a metrón bliccelőket is mind egy szálig elintézted ( https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__.. a soron következők most a szomszédok lesznek?

2021. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!