Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 ccm-es mocit...

Milyen 125 ccm-es mocit ajánlanátok egy fiatalnak már rég nem nevezhető férfinak, aki 35 éve vezet személyautót, de csak most vizsgázik A1-ből? Simsont és 250-es Pannoniát valamikor (illegálisan) sokat kergettem.

Figyelt kérdés

Szeretném kihasználni az kategória maximumát (11kw), de nem szeretnék ócskavasat. A pénzem: 350 ezer.

A válaszokat előre is köszönöm.


2013. jún. 29. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Honda CBR 125 R - de ez nagyon kicsi méretű

Honda NSR 125 R - 2T, sokat eszik, papíron 11kw, amúgy 29LE

Honda Varadero 125 - lehet akad 400 alatt

2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4t felejtsed el 15 lóvacska van alattad nem nagy élmény, egy 125-ös 2t bőven 36 ló felett (természetesen nem találsz olyat aminek a papirjában a valós kw szerepel, mind vezethető a1-el)én azt tanácsolom próbálj ki egy 4t-t utánna egy 2t-t abból is supermotók közül.

pl Husqvarna sm 125, Ktm exc 125, Aprillia rx/mx 125, yamaha dt 125.

Kis keresgéléssel találsz papiros jó állapotú gépet, én a 2t-re esküszöm, lehet etetni kell de brutális a teljesítménye ilyen súly/lóerő arányban.

2013. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sgítségeteket, a Honda Varadero 125 valóban megnyerő vas, de valóban ki kell fognom, hogy 400 alatt legyen.


A kettestől kérdezném (bár más is válaszolhat), hogy a kétüteműeknél a forgalmiba kevesebb teljesítmény van feltüntetve a valóságostól (ha jól értettem)?


Kérdezném továbbá, hogy a 11 kw-os moci hány kilót nyomhat ahhoz, hogy az A1-el még vezethető legyen?

2013. jún. 29. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, bár hülyén fogalmaztam meg, ahogy így visszaolvasom.

Bocsi :)

2013. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!