Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszédba kendert termesztenek?

Figyelt kérdés

Napi 24 órában megy az aggregátor, érezni a szagot is, és nem mellesleg már évek óta tudja az egész város, hogy ott lehet drogot kapni.

A rendőröknek nincs joguk bemenni, vagy ők is le vannak fizetve, de a termesztők se hülyék, nyilván bevédték magukat.


Amiért idegesít és amiért lehetne szólni az a csendháborítás, mert kb mint egy traktor az aggregátor



2021. jún. 1. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Pl bele lehet szippantani az ájerbe.
2021. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Spionfióka újra nyomja?
2021. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra céloztok, hogy kérjek én is fejpénzt a hallgatásért?
2021. jún. 1. 19:22
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt akartam írni mint az első.Átmennék oszt aggyad neki báttyaaa!
2021. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
persze kérj fejpénzt hallgatásért aztán ő meg megkéri pár marcona vevőjét, hogy némi plusz grammért kopogjanak be és dolgozzanak meg feszítővassal és heggesztő pisztollyal :D amugy a rendőrségnek van joga bemenni vagy nem tudnak vagy nem akarnak ha nem akarnak akkor meg mindegy ha feljeleted mert akkor a vallomásodat iktatják az iratmegsemítőbe amint kimentél :D
2021. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mindentudó99 ***** válasza:
78%
Olyan nincs hogy te telefonálsz a rendőrségre hogy kendert termesztenek drogot árulnak és nem mennek ki. Honnan veszel ilyen marhaságot?
2021. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Oda nem mennek ki, nem foglalkoznak vele, mert elvannak velem foglalva, a szegedi zaklatóval...


Amúgy meg èn is jelentettem már telefonon a règi munkahelyem, higy szívják a jointot ès azt a választ kaptam, hogy ez nem az ő hatáskörük...

2021. jún. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy adják el, hogy ledobják a földre, aztán valaki felveszi és ad nekik pénzt. Ebbe külön-külön semmi illegális nincs. Nyilván kis mennyiségről volt szó eddig.
2021. jún. 1. 19:58
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Lehet kerni toluk nehany adagot ingyen🤣🤣🤣🤣

A rendorseg nem er ra, uldozi a maszk nelkuli bunozoket🤣🤣🤣🤣

2021. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 árokpart ***** válasza:
95%
Kérdező! Nem a kommunizmusban élünk már 1989-ben rendszerváltás volt.
2021. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!