Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit akarhatott a rendőr? Vagy...

Mit akarhatott a rendőr? Vagy csak szórakozott? Mentem az úton éjfél után 45-50-es sebességgel. A semmiből fényszórókkal rám gyorsít és ott jött a hátsómban. Gondoltam félreállok, erre megelőz és elhúz.

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok buta, de nem tudom mit akart a tag.
2021. jún. 5. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ki akarta provokálni h átlépd a sebességhatárt, és aztán meg tudjon büntetni.
2021. jún. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Feljelentetted?
2021. jún. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, de biztos jót szórakozhattak, hogy lehúzódtam. :)
2021. jún. 5. 05:02
 4/9 Fsms ***** válasza:
1,2# jogos velem is csináltak ilyet. Nem érdemes feljelenteni, elbukod. Nem tudod bizonyítani.
2021. jún. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Micimacko67 ***** válasza:
Kérdező, lakott területen vagy azon kívül történt?
2021. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok túl naiv, de két kérdés fogalmazódott meg bennem.


Miért álltál meg?

A kérdést hajnal 1kor írtad ki. Ergo gondolom este történt az eset, ha valaki este amikor 45-50el mész, jön a fenekedbe te félre állsz? És ha kiakarnak pakolni?


Másik, és tudom, senki se fog velem egyet érteni.

Feltételezem lakott területen belül történt, 45-50 ergo súroltad épp hogy a maximumot, nem lehet hogy ő meg egy 55-60al ment ezért ért a fenekedbe, és mint ember hibázott, és elfelejtette levenni a reflektor?

2021. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bent volt a városban. Láttam a tükörben, hogy rendőr (a Mercedessel volt). Volt előnyöm és hirtelen lett ott a hátsómban. :D


Persze most eszembe jutottak az így rabló emberek meg a defektet kamuzók. De régi autóval jöttem nem valószínű, hogy bárkinek is kellettem volna.

2021. jún. 5. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Este hátulról reflektorral világított, és te láttad, hogy az rendőr autó?
2021. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Annyira közel volt, hogy látni lehetett rajta. A villogó is látszott és egy átlag kocsin nincs annyi fényvisszaverő.


Igazából attól tartottam utána, hogy nehogy a lehúzódásért büntessenek meg.

2021. jún. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!