Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van itt olyan, aki a szeptembe...

Van itt olyan, aki a szeptemberben induló 10 hónapos rendőr-járőr képzésre jelentkezett?

Figyelt kérdés
Kaptatok már bármi infót időpontokkal kapcsolatban?
2021. jún. 6. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Vicc képzés
2021. jún. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem erre irányult a kérdésem.
2021. jún. 6. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Eddig nem is hallottam rola! Küldenél valami infot?
2021. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Végül mi lett, jelentkeztél?


És ha igen, hogy alakult a történet?

Engem speciel az érdekelne, hogy oda kerültél-e végül amit a jelentkezési lapon be X-eltél?

2021. nov. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen, oda kerültem ahova szerettem volna és mindenki más is, aki velem kezdett.

2021. nov. 3. 05:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm a gyors válaszod!


Én az áprilisban induló határrendészetire fogok most jelentkezni, tettem is fel a témában itt már egy ilyen jellegű kérdést, ott az egyik válaszoló belebegtette, hogy náluk (elmondása szerint) senki sem foglalkozott azzal, hogy ki mit X-elt be és a többséget mind bevágták közrendvédelmire vagy közlekedésire. De akkor szerencsére ez mégsem úgy van, ahogy a delikvens felvázolta.


Egy dologgal kevesebb, amin aggódni kell :D

Vezénylések nem tudom hogy vannak, hogy mennyire veszik figyelembe mondjuk, hogy az illetőnek hol van a bejelentett lakcíme.


A fentebb említett alapján mivel én egy eléggé elhíresült és határrendészeti központtá alakított kisvárosból származom alapból, logikus lenne ezzel a határrendészeti kombóval ha oda vezényelnének Tompára, ahová amúgy is készülök. Feltéve persze, ha ezeket a szempontokat egyáltalán figyelembe veszik és nem csak dobálják a népet ide-oda.


Mondjuk határrendészeti ágon pont van ezredesi rangú a családban, tehát ha más nem akkor kis ráhatással lehet el lehet érni, hogy oda küldjenek.

2021. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rettentő kevesen jelentkeznek határrendészetre, ott biztos hogy úgy fogjak az embert,

mint sehol máshol.

Az ideiek között Adyligeten hatarrendesz szakaszban 11 ember van. Ezzel mindent elmondtam.


Majd látod hogy itt is mindent eltúloznak, én azt tanácsolom jobban jársz ha magadra hallgatsz, vagy megválogatod nagyon hogy kinek a szavára adsz.


Saját tapasztalat hogy it mindenki ott van ahova jelentkezni szeretett volna, nem szívoztak senkivel, viszont utólag változtatni már nem tudtak akik szerettek volna átmenni pl. BRFK-ról KR-hez.


Sok sikert a jelentkezéshez!

2021. nov. 4. 08:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, igazából én ennek csak örülök, mármint akkor így nem lesz az, hogy hoppá megtelt az osztálylétszám. Nem mintha számítottam volna erre, tudom mekkora leszerelési hullám van.


Mondjuk furcsállom, hogy pont a határrendészet pang az ürességtől, holott a KR-t követően az a legmagasabb bérezésű alosztály a választhatók közül.


Én speciel mondjuk KR-re nem mennék, nem hiányzik, hogy ping-pongozzanak velem az országban ide-oda.


Meg sokan szidják az illetmény összegét, ami persze uniós átlaghoz képest béka segge alatti, de ha vidéki zsaru vagy és van nyelvvizsgád nem egy olyan rossz pénz. Én számolgattam és így B2 angollal ott vidéken a városomban vígan el lehet lenni annyi pénzből. 30 ropi egy nyelvvizsgáért havonta rohadt jó. Aztán erre rádobok pár nyelvvizsgát még a jövőben egy szavam se lesz a pénzre.


Most néztem rá a felvételi tájékoztatóra megint, legörgettem a fizikai felvételiig, hát, elég puding lett. Cooper teszt most már megcsinálható szobabiciklin, tekerj 5 km-t aztán annyi volt, csinálj felüléseket meg fekvőket 1-1 percig aztán jók vagyunk.


Mondjuk látok benne rációt, itt Pesten figyeltem a rendőröket, elég gyér lett a felhozatal. Az egyik dagi, a másik meg vékony mint egy ropi. Az egyik nem tudom hogy futja le a cooper tesztet a másik meg hogy szerel le bárkit is. Ha őket nem szórták ki akkor ebből kiindulva könnyen fog nekem is menni a felvételi.


Aztán meglátjuk, mondjuk én ezek után bizakodok. Még meg kell csináltatnom azt a rakat leletet amit csatolni kell aztán küldöm a jelentkezésem.


Áprilisban meg showtime haha..


Ja igen, esetleg ha arról tudsz valamit, igaz az, hogy ezredesi engedéllyel levelezőn tanulhatsz az NKE-n?


Köszi még egyszer a tájékoztatást, pacsi!

2021. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
pszchiológia nehéz volt? mire számítsak?
2022. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van e olyan aki elbukott a teszten?
2022. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!