Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Magyar Rendőrségnek miért...

A Magyar Rendőrségnek miért nincsenek online, email-es elérhetőségei?

Figyelt kérdés

Egy fontos ügy miatt akartam nekik írni. Megjegyzem, nem érinti a belügyet, legalábbis részben nem. Mindenféle igazolvány képeket kérnek. Nekem mindkettő hivatalos. De a lökött rendszerük nem ismeri fel a pofámat a képen. Így nem írhatok nekik.


Tud valaki közvetlen rendőrségi email címet adni nekem?


2021. jún. 27. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 qkker1 ***** válasza:
54%
Mi ilyen sürgős, Levike?
2021. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megtaláltam! :) Remélem, hogy az ország hasznára váltam!
2021. jún. 27. 18:34
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ismerem Levikét. Egyébként is specifikus jogi ügyről van szó.Ezért senkit nem érint.
2021. jún. 27. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A szegedi rendőrök mit csináltak már megint?
2021. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit csináltak. Kb. 20 év nem voltam Szegeden. Lehet, hogy sok szegedi halászlét ettek, ami gyanúra ad okot, ismerve azt, hogy a paprika az zárjegyes termék. Ezért figyelemmel kell kísérni többek között a szegediek emésztését, és analizálni kell az ürüléküket. Aki túl sok paprikát evett az lehet, hogy törött paprika kereskedő és fűszerpaprika sikkasztó. Érdemes erre odafigyelni. Ajánlom a Vám-és Pénzügyőrség figyelmébe ezen észrevételemet.
2021. jún. 27. 21:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Amikor kb. 20-22 éve jártam Szegeden, akkot felfigyeltem a szegedi halászlé nemes paprika ízére. A levesben úszkáló haldarabban nagyon erős paprika íz volt érezhető. Felmerült a gyanú bennem, hogy paprikával etették a halat. Viszont a leves kellemesen halízű volt, bár sűrű volt a paprikától. Elgondolkodtam. Lehet, hogy a paprikaföldeket öntözték a Tisza vizével, melyben tudjuk, hogy sok a ponty, a harcsa, s a többi édesvízi hal. Lehet, hogy a Tisza vizét is zárjegyezni kéne, hiszen halászlé főző versenyeken a tiszai hallal való előrukkolás hatalmas helyzetelőnyt jelent. Ezért a pontozásban a tiszai halat figyelembe kell venni.
2021. jún. 29. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A szegedi rendőröknek tudniuk kell erről!!!
2021. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na jó, ok, tudniuk kellene róla, de valahogy eddig ők sem vették észre. Felmerül a kérdés, hogy vannak-e közöttük horgászok és olyanok,akik mondjuk kertes házban laknak vagy van birtokuk és termelnek paprikát? Netán meg is szárítják a termést és esetleg törött paprikát csinálnak belőle saját használatra? És mi lesz a felesleggel? Kidobják vagy a tiszai halaknak adják?


Nem lehet, hogy figyelni kéne a rendőrök étkezését, esetleg titokban mintákat venni az ételekből, amelyeket esetleg a munkahehyi hűtőszekrényekbe helyeznek akkor, amikor beérkeztek munkába?


Na de hát nem mindenki rendőr, aki halászlét eszik. Na és mi van a halárusokkal? Egyszer hallottam, hogy megkérdezte egy ilyen eladó a vásárlóját, hogy "halászlét akarsz csinálni? Várj, bemegyek a raktárba és hozok egy jó keszeget neked, ami biztos hogy pont jó lesz". Nem lehet, hogy a halak belsejében kis paprikazacskókák vannak?


Hm.

2021. jún. 30. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!