Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Magyar Rendőrségnek miért...

A Magyar Rendőrségnek miért nincsenek online, email-es elérhetőségei?

Figyelt kérdés

Egy fontos ügy miatt akartam nekik írni. Megjegyzem, nem érinti a belügyet, legalábbis részben nem. Mindenféle igazolvány képeket kérnek. Nekem mindkettő hivatalos. De a lökött rendszerük nem ismeri fel a pofámat a képen. Így nem írhatok nekik.


Tud valaki közvetlen rendőrségi email címet adni nekem?


2021. jún. 27. 17:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Na, jó. A választ megkaptam eredeti kérdésemre és köszönöm. A halászlé főzés és annak fogyaztása az mindenkinek magánügye.


Nagyon szeretem az Erős Pistát, az Édes Annát Erős Pista nélkül, csakúgy magában. Az Erős Pistát azért szeretem, mert ha megeszem, akkor Édes Anna lesz a szerelem, de mindegy, mindegy, már mást eszek, Piri Piri szószt, amely nem édes, nincs benne Édes Anna, s vele sem a párja a Pista. Piri Piri szósz amit már szeretek, indiai íz, csípős, Anna nem hívott, ezért feledett.

2021. jún. 30. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!