Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Frissen vásárolt Gázpisztolyom...

Frissen vásárolt Gázpisztolyomra szeretnék viselési engedélyt kiváltani. Melyik rendőrségre kell mennem, a városoméba, vagy ahol vettem, vagy ahol akarok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 22:29
1 2
 1/18 árokpart ***** válasza:
100%
Ahol laksz a helyileg illetékes őrsre vagy kapitányságra.
2021. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Tartharod majd egy dobozban, toltetlenul es elzarva ... tehat sok hasznat az eletben nem fogod venni :) Jo vetel volt?! :D
2021. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen
2021. júl. 21. 23:12
 4/18 árokpart ***** válasza:
2-es Engedéllyel rejtve akár betárazva is lehet viselni. Otthon lakásban engedély nélkül is bárhol tartható, sőt használható hobbycélra is. Üres dobozba csak akkor kell betenni ha engedély nélkül szállítod.
2021. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
"sőt használható hobbycélra is" ... gazpisztoly??? :))) Jahh, egyszer en is hasznaltam Szilveszterkor ... kimentem a lepcsohazba es belelottem a levegobe, aztan vissza mentem a lakasba ... 5 perc mulva az egesz haz fulladozott :))) Csak jottek az emberek, mindenkinek taknya-nyala egyben volt es azt sem tudtak mi a franc van.
2021. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk, hogy hamarabb pofon vaglak, mint elovehetned a jatekpisztolyod es elkezdenel vele hadonaszni :DDD
2021. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 árokpart ***** válasza:
100%
5-ös Riaztópatronnal is működik nemcsak gázzal.
2021. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Fogadjunk, hogy hamarabb pofon vaglak, mint elovehetned a jatekpisztolyod es elkezdenel vele hadonaszni :DDD"


Na megjött a gyakoris ügyeletes rambó pistike. :D

2021. júl. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Online is intézhető de komplikált . Milyet vettél ?
2021. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Vesz egy gáz pisztolyt, de annyi önállósága nincs, hogy utána nézzen hova is kell mennie.

A gáz riasztó a világ legnagyobb hülyesége, ha az első pillanatban az akire rá fogod, nem hugyozza össze magát, onnantól konkrétan jogosan halott vagy.


Tehát ha tényleg balhés környékén vagy, és olyan alakok vannak, azokra rá fogod, és valószínűleg az első de a második alkalommal tuti halálra szurkálnak.


Ha még azért vetted, hogy a haveroknak, csajoknak mutogasd nem is véleményezem.

2021. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!