Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tehetek az ellen, ha a...

Mit tehetek az ellen, ha a TEK megfigyel?

Figyelt kérdés

Az előzmény:

Több mint 4 éve háborúban állok a szegedi rendőrséggel, ügyészséggel és bírósággal is. Több piti zaklatási ügyet próbáltak rám verni, amikhez semmi közöm, ennek az lett a vége, hogy csúnyán elvertem 2 cigányt a szegedi Bíróságon.


Ekkor egy időre leálltak, mert a cigány testvérpár és családja felismerte, hogy Ők nem nyerhetnek ellenem pert, nem tudnak rácsok mögé dugatni. Tavaly össze balhéztam a volt kolegáimmal, aminek az lett a vége, hogy félre érthető videóüzenetet küldtem Nekik, önmagában ezzel nem lenne baj, hanem a cigány lány beszállt a dologba és gyártottak ellenem egy kamu Facebookos üzenetet amiben valaki azt írja, hogy Szegeden terrorcselekmény fog bekövetkezni. A lány bátyja nem tudott belépni a dologba, mert előtte nem sokkal előzetesbe helyezték tiltott fegyver viselése és annak használata miatt.


A szegedi rendőrség barom idióta módon eljárást indított ellenem közveszéllyel fenyegetés miatt amiről úgy értesültem, hogy egyik reggel rám rúgták a saját házam ajtaját, bilincsbe vertek és elvittek Szegedre, ott megfenyegettek, hogy őrizetbe vesznek, ha nem vallok. Nem vallottam, mert nincs mit bevallani, kértem az ügyvédemet, nah így nem vettek nem őrizetbe.


Azóta tart az ügy, van mikor a rendőrség, van mikor az ügyészség üzenget nekem, hogy valljam be vagy csúnyán megjárom. Az is előfordult, hogy a szegedi rendőrök kiutaztak az M43as autópályán egy tanyacsoportba és ott szólítgatták lefelé az ismerőseimet, hogy mit tudnak az ügyeimről.


Az utóbbi időben gyanús jelekre lettem figyelmes, idegen alakok mászkálnak el a házam előtt, idegen gyanús autók lassítanak le itt, a ház előtt. A szomszéd telekere mostanában sokan járnak rá megnézni, eladó ugyan évek óta, de ennyien sose nézték mint most.


Valószínűnek tartom, hogy a teket is bevonták, hiszen a Szegedi Rendőrkapitányságtól bármi kitellik, más ügyeket hanyagolnak, kiemelt prioritás vagyok Nekik.


Közben utána néztem, az évek alatt több alkotmányos jogomat megsértették, hogyan vakarhatnám le végre Őket magamról?? :'(



2021. aug. 2. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Megint nem megy a Roma TV fészbúk csoportja? Lassan ideje lenne panaszt tenni...
2021. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a szegedi levike?


A debreceni levike már megjárta,vigyázz te is a kékekre.

2021. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem félek Tőlük! Ellenben Nekik van mitől...
2021. aug. 2. 17:16
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
amúgy azt ugye tudod, hogy IP cím alapján beazonosítható vagy... most gondolod ha megfigyelnek téged, akkor okos ötlet ilyesmikről itt beszélned?:D
2021. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Jaah és Levikéről:


1. Idióta

2. Több az enyéimnél komolyabb ügye van

3. El is ismerte némelyiket

4. Nekem 1 ügyem van, ami nem bűncselekmény csak a rendőrök próbálják annak nyilvánítani

5. ALKOTMÁNY

2021. aug. 2. 17:17
 6/17 A kérdező kommentje:
4, és ez a kérdés szted mit bizonyít??
2021. aug. 2. 17:19
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván ha igaz lenne a történet és még a TEK is megfigyelne pont gyakorira írnád ki a kérdést, ugye? Értem én, valószínűleg Mi Hazánkos vagy, aki mindent megtesz azért, hogy a cigányok ellen kampányoljon, de ez már nevetséges. Te vagy az Toroczkai? :)
2021. aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tehetek az ellen, ha a TEK megfigyel?"


Menj el hozzajuk dolgozni es akkor te is megnezheted, hogy mit neznek rajtad :)))

2021. aug. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Én a helyedben szivatnám őket.

Utálok futni de ezért megérné, hogy vajon jönnek- e utánam.

Vagy random eljárogatni kocsikázni. Körforgalomban 2 kör, meg ilyenek :D

Amúgy ha nincs mitől félned ne foglalkozz vele. Legalább biztonságban vagy. A kaput se kell csuknod, mert állandó jelleggel figyeli valaki. Amúgy lehet már be is van kamerázva a házad.

2021. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha tiszta a lelkiismereted, akkor miért félsz attól, hogy a rendőrség figyel rád?

Jogkövető állampolgár örül ha rendőrt lát.

2021. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!