Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mióta tartózik a vízirendészet...

Mióta tartózik a vízirendészethez az internetes hozzászólások? Semmi vízzel kapcsolatos dolog nem volt benne.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
:-o ??????
2010. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben?
2010. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Behívtak mint tanú. A végén meg rám akartak kenni egy internetes hozzászólással kapcsolatos dolgot, amit szerintük én írtam be. Azt mondták az az illetó, aki a fönőköm volt, róla szólt, feljelentést tett és rám gyanakodik.
2010. aug. 28. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
A főnököd vizirendőr volt?
2010. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mióta tartozika vizirendészethez bármilyen jellegű internetes hozzászólás azt nem tudom, szerintem egyáltalán semmi közük hozzá.

Egyébként is milyen jogon hurcolnak meg egy internetes hozzászólás miatt, ha jól tudom mindenkinek joga van bármiről vagy bárkiről szabadon véleményt nyilvánítania!

Szólás és sajtószabadság...

nem a kommunizmusban élünk már, ahol nem nyithatta ki senki a száját, mert elvitte az ÁVH.

Ideje volna már ha észrevennék a begyepesedett agyú elvtársak is, és ideje volna már, ha elfogynának ezek a mult rendszerből ittmaradt "mementók", meg az a gondolkodásmód, hogy ha valaki főnök akkor őt nem bírálhatja, kritizálhatja senki, bármekkora hibát elkövethet mert ő a főnök!

2010. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És be kellett hogy ússzál hozzájuk, vagy legalább a parton fogadtak? Írd már meg nekünk, hogy mivel sértetted meg őket? Azt írtad, hogy csupa szaros a munkahelyük? Vagy hogy a vizifőrendőrnek még vizialkalmassági vizsgája sincs?
2010. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is velük kapcsolatos dolog volt. Hanem teljesen más téma.
2010. szept. 5. 20:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Áruld már el légyszi, hogy jön a képbe a vizirendőrság, mert kifurja az oldalamat.
2010. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ez az amit én sem tudok. Biztos ott volt ismerőse valakinek.
2010. szept. 6. 15:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez jó. Akkor akár a reptéri rendőrséghez is beidézhettek volna. Járhatnál ki Ferihegyre tanuskodni.
2010. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!