Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan ússzak meg egy rendőrsé...

Hogyan ússzak meg egy rendőrségi ügyet, amit rám akar lenni egy srác akit mar utálok? Bővebben lent! 24/F

Figyelt kérdés
18 éves fiú akar rám kenni egy ügyet. Állítólag már volt a rendőrségen és felvették az adataimat a rendőrök. Telefonszámomat is megtudta. Én letiltottam az ő telefonszámat de errefel hívott másik számról. És amit rám akar kenni: ezüst színű Audi sedanja van (sajnos nem tudom a rendszámát) és a lökhárítója meg van húzva hátulról és festeni kell. Ezüst színű autón fekete színű meghúzás van. Nos nekem zöld suzukin van. Lefotózta az elejét az én autómnak rendszámmal mintha én mentem volna neki. Hogyan tudnám megúszni ezt hogyha semmit sem csináltam? Semmi bizonyítéka nincs ellenem, egyedül 1 fotó a zöld suzuki elejéről a rendszámmal. De a suzukinak az elején semmi sem látszik, ezáltal a fotóján sem. Segítsetek légyszi! Legjobb lenne rendőrrel beszélni! Bizonyíték hiányában mit tud csinálni a srác?

2021. aug. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
97%
A bizonyíték a sérülés az autókon, ott lenni kell a másik autóról származó festéknek.
2021. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem.

Egy ezüst színű autón, fekete festék nyom van.

Neked zöld színű az autód és állításod szerint nem te csináltad.

Akkor mit aggódsz.. 24 éves felnőtt férfi létedre, kicsit átláthatnad, hogy ez vajnyi kevés bármilyen ítélethez.

Beidéznek, meghallgatnak, elmondod hogy te a közelébe se voltál. Lezárják a nyomozást.


Azt nem értem, megszerezte a telefonszámod, miért tiltottad le?

Elkérnék valakitől egy telefont, felhívnám a sajátomról kihangosítva, és felvenném a beszélgetést. Elmondanám, hogy biztos nem én voltam, elmondanám a szín különbséget, aztán megbeszélném vele. Nem gyakori kérdéseken várnám a megoldást

2021. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz ebbol semmi, ha nincs bizonyiteka hogyan akarja rad kenni a dolgot? valoszinuleg csak fenyeget hatha kifizeted helyette
2021. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bizonyítéka. Gondoltam rá hogy fleb2szem a beszélgetésünket, csak sajnos nem tudom, hogy hogyan kell. De valahonnan sajnos kiderítette hogy hol dolgozom már azt is. Nagyon rám szállt. Segítsetek!
2021. aug. 9. 22:16
 5/101 anonim ***** válasza:
92%
Fel kéne jelentened zaklatásért vagy azért mert hamis dolgokat állít.
2021. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 A kérdező kommentje:
Nem akarok belefolyni. Nem akarok semmilyen rendőrségi ügyet!
2021. aug. 9. 23:27
 7/101 A kérdező kommentje:
#1 mégha ott is lenne. Azt sehogy sem tudja bizonyítani, hogy melyik autóról származik. Mert millió ugyanolyan színű autó van.
2021. aug. 9. 23:28
 8/101 anonim ***** válasza:
59%

Felvenni a beszèlgetèst úgy tudod, hogy letöltesz egy megbízható hívásrögzítő appot... Nekem a call recorder vált be.

Ez automatikusan felveszi ès tárolja az összes megkezdett hívásodat, telefonszámmal, időponttal együtt... Hidd el, ez nagyon hasznos tud lenni, főleg ha zaklatási ügyed van.


Az, hogy feljelent csak kellemetlen tud lenni, de jogilag olymi kevès...


Rendőrsèg függő is.

Nekem kèt rendőrsèggel volt dolgom, az egyiknèl volt, hogy elkövettem a garázdaságot, mert belèm kötöttek, kijöttek a zsaruk, azt mondták, hogy az egyik jobbra másik balra ès ott vège is volt a törtènetnek.


De van a másik fajta rendőrsèg is, pl. a szegedi, akik hajlandóak remènytelenül is nyomozni, tudván, hogy vádemelèsig sose jut el egy ügy, nah ő miattuk lehet kellemetlensèged, mert folyamatosan be fognak idèzgetni, szabadságot kell kivenned meg fizetned kell az ügyvèdet...


Remèlhetőleg az előbbi fèle rendőröket fogod ki, akkor nem hallasz az ügyről, mert elküldik a pitsába a haragosodat.

2021. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen szituban csak egy módon kerülhető el a peres eljárás. Ha ő lép vissza. Amit meg nyilván a leírás alapján nem fog.
2021. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 anonim ***** válasza:
83%
9, nem lesz semmilyen peres eljárás, ha hülye rendőröket fog ki, azok fogják zaklatni, de vádemelés ebből sosem lesz.
2021. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!